Vzestup zla v roce DvatisíceDeSade!

Vánoce se pomalu, ale jistě blíží, a s nimi přichází i čas na obdarovávání svých bližních dárky a jinými radostmi. A s pořádnou náloží dárečků přichází i mistři zla Řezník a DeSade! Borci ze Sodomy Gomory vypustí 20. Prosince do světa své sólo desky plné nenávisti, zvrácenosti a příběhů ze svého krutého dětství.

Na Řezníkově cédéčku, nazvaném „Vzestup zla“, uslyšíme celkem 17 tracků. Většinu produkce obstaral Rogor a Czmelak (Terror Crew), kterej se podílel i na albu Sodomy Gomory, Na konci tunelu je tma. Na featech uslyšíte samozřejmě DeSadea, dále pak Terror Crew, Evil Fou a Jamese Colea.

Album DeSadea, DvatisíceDeSade, bude obsahovat celkem 19 tracků. O podmaz se postaral Rogor, Chorch3e, Czmelak (Terror Crew), PhoeniCZ, Da Flair, Dantez a Doyem (Masový Wrazi). Uším fanoušků horrorcoreu by rozhodně neměl uniknout asi ten nejmonstróznější featuring, co kdy byl nahrán. Devatenáct jmen v jednom tracku, to je „Living in the Way of Evil“, neboli „Jdu cestou zla“. Objeví se zde australští Dyad Souls (Dario Agento, Mario Bava) a Butchers Harem (Bushpig, Cumblood, Mangina), z Něměcka Lil Chrizz, Sick Ryk, Babyshitter, Cenobite 53, z Itálie RLZ Clan (Skyler Torquemada, Jolly Klown) a z DeSadeovy domoviny Řezník, Groopi, Bersick, Dr. Kremátor, El Maroon (Masový Wrazi) a Terror Crew (Haades, Evil Dope).

Myslím, že se máme na co těšit! Obě tato alba si můžete předobjednat v sekci shop na www.znk.cz a již 20. Prosince je můžete mít doma!

Jako ochutnávku vypustil Řezník track „Ta holka v mym sklepě“, kde ho svým zpěvem podpořil James Cole:

http://www.youtube.com/watch?v=kETwNaC0Rwk

DeSadeovo promo video můžete shlédnout zde:

http://www.youtube.com/watch?v=e1g2Ho6srlw

Přímý odkaz na tento článek: https://horrorcore.cz/vzestup-zla-v-roce-dvatisicedesade/