Vyjádření k útoku člena MW a k HorrorCoru obecně

Vážení lidé, prosím uvědomte si, že HorrorCore je pouze hudební žánr. Stejně tak jako Jazz , Pop nebo Country.

Nemůžete poukazovat na hudbu, že byla příčinou toho, že někdo vraždil. Pokud je někdo vrahem, útočníkem nebo páchá nějaké násilí, je to otázkou jeho duševního zdraví obecně. Lidi se vraždí tisíce let. Největší podíl světových vražd má na svědomí náboženství. Konkrétně křesťanství a Islám.

Člověk co poslouchá třeba disco může být stejně tak vrahem jako někdo kdo sleduje pohádky pro děti.

Šílenci se najdou všude, vždy je to jen o lidech, o jednotlivcích.


 

 

HorrorCore, jakožto hudební a umělecký žánr nepodporuje reálné zabíjení lidí, zvířat a ani jejich mučení ani takové jednání v reálném světě neschvaluje ani nepodporuje!

 

 

Pokud se považujete za zdravě uvažujícího  jedince a budete se dívat objektivně, zjistíte, že je to totožné s filmovým průmyslem. V horrorových filmech je pácháno také velké násilí. Pro představu třeba Texaský masakr, Wolf creek, Vyvrženci z pekel atd…

Prostě lidé potřebují někde ventilovat svůj strach, zlobu a frustraci. Někdo si jde vybít zlost do posilovny, někdo běhá, někdo poslouchá HorrorCore. Od toho tu je tato scéna. Připomeneme si, že při premiéře Batmana bylo postříleno velké množství diváků, kdo byl na vině ? Batman ? Film ? Zbraň ? Ne, byl to duševně narušený člověk kdo střílel do davu lidí. Stejné je to s lidmi kteří poslouchají tento styl muziky.

98% lidí co HorrorCore poslouchají jsou duševně zdraví jedinci, jen s trochu jiným životním pohledem. Texty HorrorCoru berou s nadhledem a uvažují rozumně. Jedná se jen o ventilaci kdy se při poslechu uvolní a vše zlé co se v nich dusí se odplaví společně s končícím trackem…

Ano, v HorrorCoru nejsou hranice, vše je dovoleno. Je to hudba, umělci se chtějí vyjádřit, ventilovat své pocity. A co že je to o zabíjení ? K životu smrt patří. Proč o ní nezpívat ? A že se zrovna vám tyto texty a tato hudba nelíbí ? Je to vaše volba, neposlouchejte jí. Nikdo vám jí nenutí. Ale neomezujte ostatní, chcete svobodu ? Dopřejte jí i ostatním.

 

 

Pokud budete lidi omezovat a zakazovat jim furt něco, nedáte jim možnost ventilace, tak to jen zhoršíte…

 

 

To co se stalo u klubu Sandra v Třebíči je pouze důsledek alkoholu a psychického vyčerpání útočníka Marka. Nikoliv toho že je to umělec který tvoří hudební styl HorrorCore.

 

Když si shrneme to co mělo (reálně) něco dočinění se zabitím, tak se dostaneme k zajímavému počtu:

1. Alkohol

2. Nůž

Ano, jen tyto dvě věci !

 

Chcete je taky zakázat ? To je přeci hloupost, že ano ? Alkohol nezabíjí, stejně tak jako nezabíjí nože. Vždy zabíjí člověk. Nebo ruka člověka. Pojďme, usekáme všem lidem ruce, protože jsou jima páchány zločiny ! Blbost, no ne ?

Vy všichni co házíte špínu na HorrorCore a  chcete ho zakázat se styďte. Jste jen pokrytci a omezenci.

Chcete zakázat HorrorCore ?

Zakažte alkohol, to je to co nejvíc ovlivňuje mysl člověka. Zakažte nejdřív náboženství, kvůli němu se den co den řežou lidem hlavy a vybuchují budovy. Zakažte auta, protože den co den je jima zabito stovky lidí. Zakažte nože, protože jsou hlavní vražednou zbraní v násilných vraždách….

Když půjdem do absurdna, zakažme policii, protože sem tam nějaký policista někoho zabije! Trefný příklad zde: http://bit.ly/1rH72KW

 

Prostě takhle to nefunguje !!!

A nebo se zamyslete nad sebou a nad lidma kolem sebe…

 

 

Seberte boxerům boxovací pytle a začnou chodit mlátit lidi na ulicích. Protože nebudou mít svůj předmět k ventilaci agresivity a nenávisti která se v nich hromadí.

 

 

Ale stejně tak jako nemůže být za jednoho souzena většina, ani zde si nemyslíme že by to tak mělo být.

Stalo se to v baru při potyčce dvou samostatných osob. Nikoliv na koncertě nebo při setkání fans HorrorCoru.

Nikdo si u toho nezpíval texty z HorrorCoru ani to nebylo příčina útoku. Prostě se dva lidi nepohodli, vygradovalo to, jeden znich udělal špatné rozhodnutí a bylo to…


Nesuďte většinu podle jednoho skutku, použijte přece zdravý rozum a nenechte s sebou manipulovat médii která vše záměrně dramatizují a manipulují s pravdou pro svou potřebu a větší sledovanost. Jsou to mistři v manipulaci a tím jak sestříhají své reportáže nebo jaká zvolí slova mají jasný cíl vás zmanipulovat a ovlivnit. Nedovolte jim to!

 

Proto prosíme, vynechejte toto pokrytecké házení členů komunity HorrorCoru do jednoho pytle a bezduché výkřiky o tom že by se měl HorrorCore zakázat. Je to ubohé. Přece nechcete žít ve společnosti kde nemáte právo svobodné volby.

 Tento smutný čin v Třebíči u klubu Sandra spáchal člověk Marek Teplý! Ne skladatel a umělec El Marón.

 

Vraždení a zabíjení je špatné! Ať už k tomu vede člověka cokoliv. Nebo ať se to snaží jakkoliv omluvit.

 

 

Každá osoba nad 18 let je v našem státě považována za dospělou a je za své činy zodpovědná sama za sebe a měla by být potrestána.

 

Marek Teplý aka El Marón bude souzen a o jeho vině a výši trestu rozhodne soud. Tak jako s kýmkoliv jiným kdo spáchá trestný čin. HorrorCore nikoho nezabil ani nebyl příčinou…

 

Štvavé stránky jako je třeba tato:

asdas

se snaží poškodit jak samotného Marka, tak HorrorCore obecně. Každý kdo se tam vyjádří ve smyslu že hudba za nic nemůže, je vyhozen a zablokován. Taková je objektivita lidí.

 EDIT 2.1 2015: stránka je již zrušena / edit 2:  tak už zase jede…

 

 Řezník to docela dobře vystihl rýmem:

“Jedna,dva tři, čtyři, pět může za to můj rap že tvůj syn je dead…”

 

Track: nejhorší zmrd ze všech

 

 

Je nám na blití z reportérů a médií které obviňují z reálného násilí počítačové hry, hudbu HorrorCore a další podřadnosti a kdy se stále snaží najít viníka.

 

 

Potom můžete obvinit třeba fotbal. Zakážeme fotbal, protože jeden fotbalista zabil člověka, nebo že jeden fanoušek klubu A ubodal fanouška klubu B ?

 

Chcete pomoci společnosti ?

Zakažte bulvární žumpu. Ta z lidí dělá totiž idioty a ovce bez vlastního názoru…

 

 


Informace:

El Marón – http://horrorcore.cz/interpreti/el-maron/

Vražda v Třebíči – http://horrorcore.cz/el-maron-zabijel-vrazda-v-trebici/


Permanent link to this article: https://horrorcore.cz/vyjadreni-k-utoku-clena-mw-a-k-horrorcoru-obecne/