Terror Crew – rozhovor s evil zmrdy

502584Dlouho na našem webu nebyl žádný rozhovor, takže je na čase to změnit!

Vybrali jsme si evil zmrdy z Terror Crew, kteří nám exkluzivně odpověděli na 10 otázek – čekuj to!

 

1) Pro začátek by bylo dobré se čtenářům našeho webu horrorrcore.cz představit, co by jste o sobě řekli? Kolik vás je? Jak dlouho to děláte? A cokoliv, co vás na úvod napadne…

Haades: jako Terror Crew fungujem zhruba od roku 2007, aktuálně ve složení já- Haadespes a Evil Dope (rap) a Czmelak aka Wodhad, kterej nám dělá beaty..v podstatě dáváme jenom do jeho podmazů, protože je prostě kurva nejlepší!! Dřív s náma rapoval ještě Mr.Profit a Mr.Nightmare, kterej pak díky nový přítelkyni zrůdnym způsobem přišel o genitálie a vysral se jak na rap, tak na nás, chudák…

Evil D.: ..jenom bych dodal, že ve výsledku jsme rádi, že se na nás vysral, protože s Haadesem sme si sedli jak žánrově, rapově, tak i jako ?“lidi“ ? a vyprofilovali sme tak současnej směr a podobu TC.

 

2) Kolik jste již vydali CDs? Které bylo nejúspěšnější a proč myslíte, že tomu tak bylo? Můžeme se v blízké době těšit na nějaké další novinky z vaší dílny?

Evil D.: CD jako takový jsme vydali pouze jedno, což byl BLACKRAP – bylo to nízkonákladový, nestudiový album plný temnýho shitu. Myslim, že ty pecky se daj poslouchat a v tý době měli něco do sebe. Když porovnám kvalitu obsahovou s kvalitou zvukovou, tak obsahová byla na celkem slušný úrovni, zvuková na tom byla podstatně hůř..Ostatně tohle album se dá už normálně stáhnout na netu. V lisovaný podobě už neni, tehdy vyšlo pouze 100 rare kusů, takže ten kdo ho má doma na sebe může bejt hrdej . V současný době pracujem na novym shitu – bude to přesnej opak Blackrapu – bude to studiová věc, která bude kvalitní jak po zvukový, tak po obsahový stránce. Můžeš se těšit na ukrutně nabitý instra od Czmeláka, kterej vytváří čím dál tím větší evil hymny, a samozřejmě na náš rap, kterej řeže a kosí všechno co mu příde do cesty! Na albu by se taky měli objevit feturingy s celkem zajímavými hosty..Nech se překvapit!

Haades: Jo kurva, nový album bude tak o 666 levelů vejš než byl Blackrap! Má pracovní název- “Za Hranicí Lidskosti”, nebude to už tolik satanistický, témata sou mnohem rozmanitější, dojde na domácí násilí, nekrofílii, sadismus, konspirační teorie, drogy, apokalyptický vize atd. a samozřejmě taky četný násilí na ženách a spousta výserů českýho rapu, z kterýho voriginál chytáme amok..Výhledově by to mělo bejt hotový během 2-3 měsíců, většina tracků už je nahraná, čeká se v podstatě jenom na hosty..Ještě bych zmínil, že to nahráváme ve studiu Unbeatable Records v Pze na Řepích, vyjde to pod labelem ZNK Productions a všem to totálně natrhne prdele! Těš se!

 

3) Jaký track, který vaše choré mozky spáchaly je podle vás úplně nejlepší? Proč?

Evil D.: Mě osobně, z těch tracků, který už lidi znaj, se nejvíc lídí Zabiják žen vol. 666, protože má příběh, kterej je postavenej na reálnym základě, kdy oplzlej ůchyl upatlanej vod hořčice sbalí na chatu kundičku, pošle jí fotku nějakýho modela, daj si schůzku a pak jí zabije, ošuká, naporcuje a sežere…Nikdo mi nikdy nevymluví, že se to nemůže stát, nebo že se to dokonce neděje…A z těch novej věcí, bych kupodivu vyzvedl pecku Zabiják žen 2..:) Jsou to příběhy dvou chlápků, kteří bohužel prožili odmítnutí vysněnou ženskou a nesou to velmi neštastně..Dál bych z chystanýho cd vypíchnul konspirační vize, který se nám honěj hlavou a pomalu stávaj se skutečností..

Haades: Já osobně mam největší vztah k peckám jako Mrtvá Pryncezna a Zabiják Žen 1 a 2, protože za tou spoustou krve, orgánů a rozřezanejch těl se skrejvá hodně upřímnosti. Dál bych vyšvih pecku “Terror Crew Army” z chystanýho alba, což neni nic než čistá strikce, nasranost a vůbec je to věší diktát než vod Hitlera a Stalina dohromady! Hrozně se na tom mrdam a věřim, že i vy budete.

 

4) Jaká pro vás byla nejdůležitější spolupráce/zkušenost?

Haades: Cenim si každý spolupráce, která kdy padla nebo padne..Nejvíc spolupracujem s Řezníkem a Desádem ze Sodomy Gomory, ty sou nám na český scéně nejblíž, nejen hudebně a s obouma se počítá na nový placce! Na dalších důležitejch featech se dělá právě teď, máme dohodlou jednu naší oblíbenou zahraniční kapelu a 2 rapový legendy z ČR ale jména zatim neprozradim, nechci něco zakřiknout pičo.

Evil Dope: S moc lidma z český scény se spolupracovat ani nedá a ani bysme nechtěli. Jak řek Haades – nejblíž máme k Sodomě Gomoře.. Ty kluci sou na podobný vlně jako my a dělaj kvalitní hudbu a to jak na nosičích, tak naživo. Jinak současnej českej „rap“ smrdí jak mý tejden nošený trenky. Chybí tu strikce!

 

5) Je nějaký interpret s kterým by jste si přáli spolupráci a zatím na to nedošlo? Třeba ze zahraničí?

Evil D.: Můj sen je,dát si jednou featuring se strejdou ILL Billem, Necrem nebo B- realem – ale to je všechno tak nějak unreal..

Haades: Jak řekl tlusťoch! mít track s Necrem nebo Ill Billem a můžu v klidu chcípnout!

 

6) Jací jste v reálu? Zabíjíte lidi i ve svém normálním životě stejně jako můžeme slyšet ve vašich tracích nebo jste hodní kluci? 🙂

Haades: V zabíjení lidí mi brání statistika, zhruba jenom 3% vražd se nepovede objasnit..Vědět, že na to nikdy nikdo nepřijde, s chutí bych někoho ubodal..Ten pocit, mít moc nad nečim životem, sledovat jak pomalu vyhasíná, to musí bejt božský!

Evil Dope: Nejsem ten typ, kterej se kochá obrázkama mrtvejch těl a onanuje nad nima… Ty obrázky jsem většinou fotil já…Kill em all!

 

7) Taková klišé otázka – děláte to pro zábavu nebo pro prachy? 🙂

Haades: Kdybych to chtěl dělat pro prachy, píšu tracky se slaďoučkym RnB soundem o tom jak pimpim 20 kurev a jezdim ve Ferrari,..Mrdat to!

Evil Dope: Rozhodně pro prachy! Akorát musim říct, že víc mi poslední dobou nese moje práce v charitě!

 

8) Co by se podle vás mělo dělat, aby se v ČR více rozšířil žánr horrorcore a aby to lidé brali s nadsázkou? Řekl bych, že spousta lidí o něm vůbec neví a pokud ano, tak se jim to zdá „nechutné“, či povrchní. Máte na to nějaký recept?

Haades: Že se to někomu zdá nechutný je v pořádku, je to jeden z účelů týhle hudby – znechutit lidi. Ale řek bych, že teď prožívá horrorcore v čechách docela boom a jede to tu na slušný úrovni. Lidi si začínaj uvědomovat, že to neni jenom bezduchý plivání rýmů o uřezanejch údech, ale je v tom i určitý sdělení… samozřejmě pokud neposlouchaj prdelí a sou schopný se dostat pod ten krvavej povrch..Recept na to neni, buď to pobereš a začneš to milovat, nebo to nepobereš a budeš to mít za mrdku, záleží na jednotlivci..

Evil D.: Lidi si hlavně naprosto nepřipouštěj svojí temnou stránku..Všichni se budou až nadosmrti stylizovat do toho jak jsou mravní, dokonalí a nemaj chyby….přitom v každym člověku je ukrytý nepopsatelný zlo, který je připravený v krajních situacích vždy vyústit na povrch. Člověk je zvíře v pasti morálky. Svědomí,který ti vštípila tvoje pobožná babička ti bude pokaždý zakazovat mluvit sprostě, přemejšlet o nahej holkách a poslouchat horrorcore. Jak řek Haades – záleží na jednotlivci, jestli se vzepře svědomí svojí báby a na koncertě ze sebe strhne kůži a bude házet svoje maso po lidech. Naštěstí mam pocit, že hc začíná poslouchat víc a víc lidí, což je super! A jedinej recept na to jak šířit horrorcore je ten, aby to lidi, který to už najížděj, dávali poslouchat svejm kámošům, známejm i neznámejm! Prostě to šiřte jako mor vy zmrdi!

 

9) Co říkáte kauze ohledně tracku „Konečné řešení“, který spáchal Řezník za pomoci Hrobky a Pitvy? A následně na článek o Řezníkovi v Reflexu od pana Jiřího Doležala(JXD), o kterém jsme nedávno informovali na webu?

Haades: Je to k smíchu, zkurvená novinářská honba za senzací! Vyráběj se umělý kauzy, aby se lidi nestarali o ty opravdový… Je taky smutný ale u nás dost běžný, že stát má tendenci perzekuovat lidi, který si dovolej upozornit na nějakej problem, místo toho, aby se ten problem řešil. Aneb všichni se tu máme moc rádi a je tu krásně a běda jak někdo bude tvrdit něco jinýho! Všichni vedle sebe rádi necháme sedět smradlavýho, poblitýho houmlese, rádi mu přispějeme na chlast a každej nadšeně a s úsměvem vytasí peněženku a mobil, když ho o to poprosí cikán s nožem v ruce, že? Všechno je v týhle vymrdaný zemi vzhůru nohama!

Evil Dope: Je to celý postavený na hlavu. Nafoukla se z toho bublina. Je fakt, že některý nešikovný slovní spojení můžou v někom evokovat věci spojený s nacismem, ale v jádru věci je to naprostá píčovina…Kluci prostě vyjádřili svůj názor na věci, který se dějou na ulici. Největší pokrytectví ale vidim v tom, že, kdyby ses zeptal každýho člověka v tomhle národě někde o samotě na názor o tom klipu a o tý pecce, tak by ti každej řek “ hele ty dementi maj pravdu ty vole“ Jenže to náký čuráci, který hledaj senzace vypustěj na komerční televizi a už se dělá obrovský haló..Nikdo tady neřeší vietnamský a arabský mafie nebo zkorumpovaný politiky, radši budem řešit srandovní pecku mladejch kluků. A Jiří X? Ten má hluboko v kundě fix!

 

10) Chcete na závěr něco vzkázat čtenářům horrorcore.cz? Například vaše webové stránky, či nějaký evil vzkaz?

Evil Dope: Veškeré informace co se Terrror Crew týče najdete na našem bandzone profilu: bandzone.cz/terrorcrew a na stránkách na facebooku: http://www.facebook.com/pages/Terror-Crew-Evil-Zmrdi-vol666/216648597017 A vzkaz na závěr? Těšte se na naše nový album, bude to něco co tu ještě nebylo – naprostý peklo!666

Haades: Dík všem vyznavačům horrorcoru a hlavně všem Terror Crew fans za podporu a přízeň, už brzo bude náležitě odměněna! Čekej album, čekej klip, čekej trika, čekej terror, čekuj weby, ber drogy! Uvidíme se Za Hranicí Lidskosti zmrdi!!

 

Díky za rozhovor kluci, ať se daří!

Přímý odkaz na tento článek: https://horrorcore.cz/terror-crew-rozhovor-s-evil-zmrdy/