Storm 23.9.2016

Pro ty, kdož zhřešili, a nepřišli se na tuhle pekelnou show podívat, mám alespoň minireport o dění v clubu očima návštěvníka.

Předkal

Jak jinak než v sodoma gomora pubu. Ani mě nepřekvapilo, že je hospoda narvaná, ale příjemné překvapení, a rozhodně ne jen pro mě, přišlo v podobě obsluhy nahoře bez. Poprsí se v tomhle článku objeví vícekrát, proto jsem se rozhodla pro číslování. Kousek po desáté hodině večer jsme už lehce nakoupený opustili kozy č1, a vyrazili do Stormu.

Mc.Curwa

Z Třebíče přifrčel, a jako první vystoupil člen bývalého seskupení “masový wrazi” Mc.Curwa. I když jeho sólo tracky jsou minimálně jednu zatáčku před horrorcorem, návštěvníci a jejich mávající pravice si přišli na své. Curwa dal pro potěšení publika i pár tracků z alba “svět plnej lží”. Ještě teď mi v hlavě zní slogan “freeMaron” který fanoušci skandovali tak hlasitě, že bych se nedivila kdyby dozněl až do Marónovy cely. S MW rodinou se prostě musí počítat.

curwa

 Dead team

Evil Dope a Mr.Nightmare křtili svojí novou placku nesoucí název “nebezpečná aktivita”. pokřtít, a chlastem polít jí na pódium přiskočil Haades. Po křtu letělo cédéčko i s obsahem lahve Bohemky do davu. Ze zbytku jejich show mám hovno, protože jsem si šla propláchnout oči plný toho perlivýho sajrajtu.

dead-team

Haades

Z kolotoče skupinových sezení, psaní deníku, arteterapií a podobných zhovadilostí spojených s léčením, se poprvé po vypadnutí z pakárny na pódiu ukázal Haades. Kotel před pódiem začíná pobublávat. Jedna z fanynek byla návratem psa tak ohromená, že se vrhla nejen na pódium, ale rovnou i kolem krku Haadese. Netrvalo to ani (než bys řekl švec), a fanynce se pro změnu vrhla kolem krku ochranka. Kde je slečny konec mi není známo.

haades-2 haades

Sodoma Gomora a Undead  orchestra

Zlatej hřeb večera. Sodoma Gomora a Undead orchestra dohromady prostě fungujou. Už při prvních tónech živé kapely, jakoby do lidí vjel sám vládce pekel, nasraná Xena nebo 220 voltů. Nebudu pochybovat o uzemnění v clubu. Nastal opravdovej bordel, a to jak na pódiu tak pod pódiem. Kluci z Undead orchestry do toho šlápli neuvěřitelným stylem, a jelikož jsem stála poblíž klávesisty, poznala jsem kdy to bude fakt palba. Poznávací znamení, klávesista stahuje gumičku z vlasů, a začíná pogovat. Gumička opustila ohon cca 36krát.

Už tak trochu bývá tradicí, že na song “ta holka v mým sklepě” vytáhnou kluci na stage pár holek, který by daly cokoliv aby mohly být inventářem Řezníkova sklepa, půdy, úložnýho prostoru v posteli nebo třeba i balkónu, kdyby už všude bylo plno. U výše zmiňovaného songu byl už Desade z poloviny nahý. Holky si vzaly příklad, a jejich trička šla bez ostychu dolů. Následoval track “kundičky”, a slečny se nadále vyskytovaly na pódiu. “Desade nemá podprdu, ony jí taky mít nebudou” řekla jsem si  a nakráčela jsem na stage tuhle chybu napravit. Nebránily se. Kozy č2 a č3 byly na světě. Každý kdo někdy byl na koncertě SG jistě ví, že po dobu jejich vystoupení se kotel mění v mixér, centrifugu a obrovskou lidskou šmouhu lítající ze strany na stranu, a ze shora dolů. Ke konci mě dostal zcela nečekaný, spontánní a střemhlavý skok přímo do bazénu lidí pod pódiem.

sg sg3 sg4 uo

 

Závěrem

Probudila jsem se odpoledne, s lihovkou znásilněnýma kozama (č4 ? nevim) a monstrózní kocovinou. To značí, že to byl prostě mejdan jak prase, a další podobný akce si nesmí nikdo včetně mě nechat ujít. DÍKY ……

Přímý odkaz na tento článek: https://horrorcore.cz/storm-23-9-2016/