Špatnej Wliw – rozhovor

DSCN1058

Myslím si že v dnešní době je mnoho producentů ale jen pár z nich stojí opravdu za zmíňku,proto jsem sledoval poslední činy některých méně známějších a narazil na Wliwa který si myslím zaslouží více pozornosti.Wliwe jak jsi se dostal k hudbě ?

Všichni kolem mě jsou na něco talentovaní.Spíš sem ze začátku maloval vlaky a zdi a vlastně sem si dělal co chtěl.Strašně se zhulil a zadával do googlu fráze jako hvězdné brány a narazil sem na Sodomu Gomoru.Beaty sem dělal předtím ,ale za mrtvého feťáka.V tu dobu dělal EP Wř3d a já mu produkoval dva srance jménem Gurmán a Toxický Úchylárny z jaderný elektrárny.Všem se to moc líbilo jenže nikdo neřek ,že sem beaty dělal já (krom toho ,že sem byl na coveru) a tak se na mě jako dycky zapomělo KURVA!

Ano je tomu tak,někdy se opravdu většina lidí zaměří jen na rap ale nikdo si nevšímá kvalitních podmazů.Wř3d byl první z horrorcore scény komu jsi produkoval ?

Hodně mi pomohl De Sade vzal si ode mě pár inster ,které použije snad jak slíbil.Dále sem produkoval Motorovou Pilu na Bestii.Hodně sem se věnoval remixům a až teďka umím aspoň trochu ten zamrdanej master.Nějaké instra má Wř3d a Daflair.Měl sem možnost slyšet KDH (Kill Da Horse) a ti si vzali pár fláků.Mám doma nevydané Ep MC Avangera ,které snad výjde až udělám ten pojebanej máster.Jenom fetuju a všichni chtěj beaty a pak nestíhám.Hodně beatů investuju do neznámého Necrochemista(CZ) ,kterýmu budu jako Avangerovi produkovat celé Ep

Koukám že jsi celkem na roztrhání.Na čem makáš teď momentálně nejvíce ? na kterém projektu tě v nejbližší době mimo zmíněných můžeme ještě očekávat ?

Doufám,že Wř3d vyhodí nějakej ten track nebo DaFlair.Dále zde bude projekt s Destroyem a Kristem z labelu Isddka .O mastering se má postarat opět Timeout Mc z Crap Crew.Celé kolabo je v mojí produkci.Krom toho ,že dělám s DaFlairem Rmx kolabo (doufám ,že to nepadá) píšu po nocích rýmy.

Kdo tě inspiroval k tvorbě beatů ? a rovnou se pochlub co momentálně nejvíce posloucháš z české a zahraniční scény?

Nejlepší je asi Doyem a Dantez jde v jeho stopách.Hodně dobrej je pro mě Chorch3.Nejradši mám beaty DaFlaira.Obdivuju Mr.Scarface nebo Heretica.Safariho beaty mám pořád v paměti ,protože je pořád Top.Když sleduju jeho myspace tak už to moje vyfetlá hlava nebere.Byla ho škoda ,ale respektuju ho.Poslouchám hodně z normál teplejch sraček: Prago Union no a z hororu v poslední době DOYEMŮV REMIX  časované bomby.To instro je famozní na to ,že doyem u něj strávil asi 30 minut.DaFlair a Wř3d maj čestný místo v mím přehrávači.Rád si poslechnu Anální tyranii.Luk a Šíp učebnice zla chorch3ho remix či feat sodomy s terror crew. Je toho fakt moc.Ze zahraniční scény kool keith(sere me jeho hypeman),kutmasta kurt,issdka některý tracky.A spoustu teplejch pícován.

Takže vlastně sjíždíš většinu všeho možného co scéna vyplodí.Řekneš nám i něco o sobě ?

Tak sem ze 3/4 závislý na trávě.Chodím na GJAK.Když se nudím žeru buchty s třešněma a plivu je po důchodcích z bytu ve 4.patře.Lidi mě nemaj rádi hajlují na mě na ulici.Někteří kokoti mě poslouchaj na slovo.Maluju vlaky ze všeho nejradši.Mám moc haters.Občas se koukám na battles mladých feťáků v parku.Mám pár kamarádů co mi rozumí.Krom graffs,street art a beatů maluju obrazy ,hraju na flétnu,vařím,pěstuju kytky,starám se o mladou.Jsem blíženec a sem strašněj kokot

Kua ty jsi se nějak rozjel hehe.Kdo je u tebe na špičce České horrorcore scény ?

MW MORAWIA.Sem moravák konkrétně z Uherského Brodu

Jaké 3 věci by jsi si sebou vzal na pustý ostrov a odpověz bez rozmýšlení ?

mladou,comp s nekonecnou baterkou a netem,a nekonecne kondomy

Wliwe chceš ke konci něco vzkázat Všem co čtou tento rozhovor ?

Nebuďte buzeranti házím po vás když máte pochody dlaždice!Zdravím tebe,Daflaira,Wř3da,mámu,babičku,De Sada,Sheena,,Necrochemista,Elacra,Kerima..Z non horor: Moji lady,Gabika,Gruggiho,Iswidu(dávaj mejm mrdám support)Niku,Veroniku A.,Farta,Barona,Arseho,Miru ,Honzu a nebuďte nasraný jestli sem na vás zapoměl.Díky za to ,že sem tu mohl říct pár dementních slov na téma WliW.Poslední věc: Nedávejte si lesbické fota holky na facebook! Mám vám chuť natrhnou prdel KURWA! PS:Mám tě rád lady doufám ,že to výjde!

Ještě mi to nedalo zdravím paní profesorku Kolouchovou!


 

Takže to byl Wliw a pokud máte zájem o něm vědět více a sledovat jeho tvorbu tak Myspace nebo Bandzone

Přímý odkaz na tento článek: https://horrorcore.cz/spatnej-wliw-rozhovor/