Zpět na Skupiny

MensVreters

Mensvreters, duo kanibalistických bratrů z Jižní Afriky, tvoří tvrdou hudbu ve stylu afrikánského horror rapu. Jejich vystoupení jsou krvavá a bizarní, na čemž má podíl i  “DJ” Zet (ochmýřená postava z afrikánského televizního seriálu z 80. let), kterého bratrstvo Mensvreters přijalo mezi sebe, a tak mu poskytlo nástroj k plnohodnotnému vyjádření sebe sama…

 

SLEDUJ JE:

web: https://www.mensvreters.com

facebook: https://www.facebook.com/

youtube: https://www.youtube.com/

 

UKÁZKA:

 

Jak vznikli….

 

Brolloks a Boggel se narodili ve špinavé stoce. Vyrostli v osamělém a brutálním světě, který je donutil postarat se o sebe na vlastní pěst. V dětství jim červi nechutně znetvořili obličeje, před týráním a výsměchem se však skryli v temných koutech jednoho z nejnebezpečnějších měst na světě – Johannesburgu. Jejich otec, Poef Papa, je pouze vykořisťoval s vidinou peněz a o jejich ohavnost neprojevoval sebemenší zájem. Jejich chování, vycházející z těch nejzákladnějších pudů, z nich udělalo hyeny, které loví svůj vlastní druh. Jsou schopni vykopat čerstvé hroby, proniknout do márnice, ale i nemocnic a porodnic, kde hledají svou potravu – nejsnadnější možnou kořist. Během dospívání se stali experty na lov, kteří v touze po kořisti dovedou sundat i dospělého muže. Brzy si povšimli vystrašeného a ztraceného Zeta, jak se skrývá ve stínech, a tak ho přizvali do bratrství Mensvreters a v podstatě si jej ochočili jako svého mazlíčka. Díky pouličnímu šepotu se rozšířili jako nemoc, a tak se brzy stali velmi respektovaným gangem  “Die Gevaarlikste Bende” (nejnebezpečnější gang). Nedlouho poté objevili rap a death metalovou muziku, což jim umožnilo převrátit jejich duševní deníky ve zvrácené hymny pro mravně zkažené jedince. Od té doby jsou známí jako “MENSVRETERS”…

BOGGEL

Boggel je další výraz pro klauna – což ve zkratce Boggela vystihuje – je kanibalistický, sadomasochistický klaun. Jakmile Poef Papa objevil zárodek jeho talentu, zaprodal Boggela do kočovného obludária, kde se rychle přiučil různým klaunovským dovednostem, od hry na hudební nástroje po schovávání vodních melounů ve střevech. Nebylo to však jen o zábavě a hrách, brzy brzy se nechal strhnout beznadějným vírem kouření cracku a sebepoškozování, což zapříčinilo, že se jeho neřestnost proměnila v šílenství – jeho kořist nalákal na jeho klaunské triky a následně ji polapil jako dravá mořská ryba. Než se dočista zbláznil, unikl z obludária, aby se znovu spojil se svým bratrem. Bogglesovy nově objevené dovednosti se spojily s Brolloksovými rostoucím talentem pro vytváření nechutných nástrojů v děsivé nesouladné zvuky, které se začaly šířit po doupěti Mesvreters jako mor a vytvořily základ pro jejich hudební snahy.

 

 

 

 

 

 

 

 


BROLLOKS

 

Kromě pojídání lidí, kouření pubického ochlupení a šňupání lupů je Brolloks mistrem ve zpracovávání lidských ostatků. Jeho kopka je plná zvláštních objektů, které jsou vytvořeny z různých částí lidského těla – oblečení z lidské kůže, hudební nástroje a židle z lidských koster. Jeho doupě obklopují hromady hnijícího lidského masa, na kterém se pasou všude lezoucí červi. Jelikož byl samotář, Poef Papa nikdy nenašel pořádný způsob, jak na něm vydělat větší obnos peněz, kromě několika drobných, které dostal od pochybných doktorů za jeho zhýralé výtvory. Nezbývalo mu nic jiného než bloudit ulicemi jako zvíře, vlk samotář v Johannesburgu, který se živí na nic netušících obětech a značkuje si teritorium pomocí sprejů, krve a páchnoucích lidských ostatků.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

ZET

Zet býval malou roztomilou chlupatou příšerkou, která zazářila v afrikánském televizním pořadu pro děti z 80. let. Mluvil vlastním podivným jazykem, kterému rozuměl pouze televizní moderátor. Pořad sloužil k popularizaci křesťanských biblických příběhů. Poté, co jej zrušili, zůstal Zet bez domova, osamocený, vyděšený a vyhladovělý.. Když tuto ubohou chlupatou bytost našli Brolloks s Boggelem, okamžitě si jej oblíbili a přijali jej do své Mensvreter rodiny. Zeta všechno to zabíjení a kanibalismus pořádně vyděsilo, ale jelikož neměl nic jiného k snědku, nezbývalo mu nic jiného než se podřídit Mensvreterovské kuchyni. Zet objevil kouzlo kláves a poté, co se mu podařilo složit pár gangsterských melodií, přijal roli DJ ve skupině Mensvreter. I když nenávidí smrt a týrání, bratry Mensvreter miluje a neustále vyhledává hřejivé objetí, a to u kohokoliv (kromě Poaf Papa).

 

 

 

 

 

 

 

 


 

POEF PAPA

Poef Papa je manažerem skupiny Mensvretes, má velmi malou hlavu a svou dvojí tvář schovává za drobnou laskavou maskou. Je mistrem manipulace, a tak každého, kdo mu přijde do cesty, využívá, aby pro sebe vytěžil do nejvíc peněz. Nezáleží na tom, kolik získá, nikdy to pro něj není dost, proto je neustále nervózní a protivný. Má také přirození, že téměř není vidět, a i když si za sex zaplatí, jen málokdy se mu to podaří dotáhnout do konce, což jeho frustraci moc nepřidává. Poef Papa dokonce vytvořil řadu erotických nafukovacích panáků, kteří vypadají jako on, v naději, že někde existuje člověk, který by měl pohlavní styk s někým jako je on. Samozřejmě, že tu byla noc, při které byli počatí Brolloks a Boggel, při ní ale Poef Papa přenesl své prokleté tekutiny do nositelky ubohého plodu pěstí (další tajemství).

Pašování THIK (vybraného pubického ochlupení), obchod s lidmi, praní peněz, prostituce nebo vykořisťování hudebníků.. ať už jmenujete cokoli, můžete se spolehnout na to, že v tom má prsty Poef Papa, na úkor všech ostatních.

 

 

 

 

 

 


 

 

ALF

Alf se stará o povinnosti spojené se skupinou Mensvreter, když má Zet dovolenou a je na návštěvě v bordelu u své sestry Zettie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

GALERIE:

 

Video:

 

By: TORQUE666

Překlad: JJ

 

Přímý odkaz na tento článek: https://horrorcore.cz/skupiny/mensvreters/