Rozhovor s Psychotic a jejich představení – by RAsp

PSYCHOTIC

Zdarec‭! ‬Hlásí se RAspíča‭!

‬Zdravím všechny lidi co si to čtou.‭ ‬Dneska tu máme‭ ‬kluky ze začínajícího HorrorCore‭ ‬projektu s názvem Psychotic.‭ ‬Sám jsem se o téhle partě dozvěděl relativně nedávno,‭ ‬proto‭ ‬jsem neměl možnost si toho o nich zjistit víc.‭ ‬Jsem celkem zvědavý zmrd,‭ ‬takže se pustíme do toho a snad to bude stát‭ ‬za ten zhul…


 

 

Takže chlapi,‭ ‬co o vás vím je to,‭ ‬že jste dva.‭ ‬Tak se nám představte.‭ ‬Kdo jste,‭ ‬od kud a jak jste se k hudbě dostali‭? ‬Co znamená název Psychotic a proč jste ho zvolili‭?

Mike Tory:‭ ‬Takže já jsem Mike Tory,‭ ‬jsem psychicka narušenej raper,‭ ‬falešnej zpěvák a zkurvenej textař.‭ ‬Pocházím z Klatov u Plzně,‭ ‬hudbě se věnuju od mala,‭ ‬vystřídal jsem amatérský kapely,‭ ‬ale i kapely více na úrovni.‭ ‬To samé jsem vystřídal i styly hudby.‭ ‬Po Rock,‭ ‬Metal,‭ ‬Punk,‭ ‬ale i hard rap kde jsem sólově byl skoro dva roky a do toho všeho mám ještě metalovou začínající kapelu.‭ ‬K horrorcoru jsem se dostal někdy ke konci roku‭ ‬2014‭ ‬kdy jsem‭ ‬ještě nepublikoval skladby.‭ ‬Zlom přišel na začátku ledna‭ ‬2015‭ ‬kdy jsem slyšel beaty DeadHeada.‭ ‬Po dohodě jsme rozjeli mašinu s názvem Psychotic.‭ ‬To jméno původně ještě tří narušenců vzniklo v Dobřanech u Plzně když jsem vyzvedával DeadHeada z detoxu.‭ ‬Bohužel náš třetí člen původem z Německa byl po konzultaci s odborníkem‭ ‬hospitalizován na dobu neurčitou.

DeadHead:‭ ‬Vystupuju pod pseudonymem DeadHead.‭ ‬Pocházím z malé vesnice poblíž Plzně.‭ ‬Hudbu miluju od mala.‭ ‬K horrorcoru jsem se dostal tak,‭ ‬že v deseti letech jsem měl psychickej zkrat a místo jemné hudby,‭ ‬jsem denno denně,‭ ‬minutu co minutu poslouchal horrorcore.‭ ‬Tato naručenost spojená s kreativitou mě přivedla ke tvorbě hudby,‭ ‬které se momentálně věnuji tři roky.‭ ‬Jelikož můj hlas je jako míval,‭ ‬co sežral chilli,‭ ‬tak jsem se dal raději na dráhu beatů.‭ ‬Zlom přišel na začátku roku‭ ‬2015,‭ ‬kdy se mi ozval Mike Tory a dali jsme dohromady kapelu nesoucí název Psychotic.

 

 

 

 

Děláte si jen své instrumenty,‭ ‬nebo berete beaty i od jiných producentů‭?

Mike Tory:‭ ‬Ze začátku jsem bral beaty od kde koho,‭ ‬protože jsem zapomněl,‭ ‬že Psychotic‭ ‬není sólo dráha a vzniklo to nadměrnou konzumací tvrdého alkoholu.‭ ‬Po vystřízlivění,‭ ‬po několika týdnech jsem zjistil,‭ ‬že Psychotic tvoří více členů než jen já.‭ ‬A také došlo k přerušení projektu,‭ ‬ale po pár týdnech jsme se zase dali dohromady.

DeadHead:‭ ‬Takže teď beaty tvořím už jenom já.‭ ‬Ale s nadměrnou konzumací alkoholu je tvoříme společně.

 

 

Máte nějaké hudební vzory,‭ ‬nebo někoho kdo vaši tvorbu nějak prcnul a ovlivnil‭?

Mike Tory:‭ ‬Mě nikdo.‭ ‬Já jak jsem léta trávil po ústavech pro duševně slabé tak možnost poslouchat interprety nebyla.

DeadHead:‭ ‬Konkrétně asi nikdo,‭ ‬nějak kompletně celá světová horrorcorová scéna,‭ ‬od každého jsem si něco vzal,‭ ‬jak nápady na tóny,‭ ‬tak i celé provedení.‭ ‬Asi největší vzor byl Mike Tory a Lenny,‭ ‬oba s každým novým beatem přišli a parádně mě zbuzerovali,‭ ‬takže díky nim užívám hodně léků na deprese a leštím oprátku,‭ ‬ale zas jsem tam kde jsem.

 

 

Co si myslíte o české HRRC scéně a co myslíte,‭ ‬že ji váš projekt přinese‭? ‬Řekli by jste,‭ ‬že je Psychotic něčím originální nebo jedinečný‭?‬ A jak přesně by jste se zaškatulkovali‭?

Mike Tory:‭ ‬Co si myslím o HRRC je to,‭ ‬že je ho tu málo.‭ ‬Ve světě to běží,‭ ‬ale v ČR jako by se zastavil čas.‭ ‬Náš projekt je teprve na začátku,‭ ‬ale i přesto sem tam slyšíme ohlas.‭ ‬A jistě ještě potrvá,‭ ‬než si nás lidi všimnou.‭ ‬Náš styl nevím jestli je výjmečný,‭ ‬ale snažíme se to dělat tak,‭ ‬abychom měli dobrej pocit my,‭ ‬ale zároveň i ti co nás poslouchají.‭ ‬Škatulkování nemám moc v oblibě,‭ ‬dělám to prostě tak,‭ ‬jak to momentálně cítím.‭ ‬Jak jsem napitej a jak momentálně zabírají předepsané tlumivé tablety.

DeadHead:‭ ‬Tak česká scéna je rozmanitá,‭ ‬ale kvalitních autorů je tu na můj vkus moc málo.‭ ‬Osobně mám rád velice tvrdý horror jako je styl Destroye,‭ ‬ale i také hodně uřvaný,‭ ‬spíše metalový.‭ ‬A podle mého názoru,‭ ‬horrorcorová scéna je fajn,‭ ‬místo toho,‭ ‬aby‭ ‬jsme se navzájem potápěli,‭ ‬tak si naopak vyjdeme vstříc a pomáháme si,‭ ‬což je určitě skvělá věc.‭ ‬Tak a naše originalita spočívá i v tom,‭ ‬že místo klasického spíše old schoolového stylu horrorcoru se věnujeme spíše trapu.‭ ‬Navíc se Mike snaží při každé jiné sloce jinak zabarvit hlas,‭ ‬aby výsledný song zněl velice zajímavě.‭ ‬A také si libuje v malých holčičkách.

 

 

Sjel sem pár vašich tracků co máte na svém bandzone.‭ ‬Jde tam slyšet celkem dost‭ “‬undergroundový‭” ‬zvuk,‭ ‬takže počítám,‭ ‬že recording těch songů proběhl u někoho doma.‭ ‬Jak vypadalo vaše nahrávání‭ ? ‬Plánujete do budoucna nějaké home studio‭? ‬

Mike Tory:‭ ‬Underground sound je tím,‭ ‬že opravdu naše prvotní tracky vznikali u mě doma.‭ ‬Jsou to prostě takové demo skladby,‭ ‬teď však plánujeme studio,‭ ‬natočit singly a potom postupně celé oficiální CD.‭ ‬Momentálně máme jedno neoficiální CD s názvem‭ ‬,,Hysterie‭” ‬které bylo spíše publikováno z důvodu toho,‭ ‬aby se nás lidi‭ ‬ze začátku všimli.‭ ‬Teď ale však budeme doma dělat pouze dema pro nás dva,‭ ‬které se nebudou publikovat širší veřejnosti.‭ ‬Naše nazkoušené demo skladby pak budeme realizovat do dobré kvality ve studiu.‭ ‬Pomalu však ale šetříme na vlastní home studio.‭ ‬Nahrávání‭ ‬u mě doma probíhá v dobré náladě,‭ ‬ve stavu opojení a zvrácenosti.
Posloucháte grind core‭?

Mike Tory:‭ ‬Já jo,‭ ‬třeba Tuzemský Cerebral Turbulency byla dobrá Gringcorová Směčka,‭ ‬škoda jí samozřejmně poslouchám a další vymejváky.

DeadHead:‭ ‬Co to je‭? ‬:D

 


Prý chystáte nové cédlo‭? ‬Co nám o tom chlapi prozradíte‭? ‬Pořádně se rozepište,‭ ‬aby lidi věděli jaké zmrdstva máte v plánu a na co se můžou do budoucna těšit..

Psychotic:‭ ‬Chystáme nové CD,‭ ‬ke kterému jsme se rozhodli po vychlastání několika litrech okeny.‭ ‬Plánujeme to‭ ‬oficiálně nahrát celé ve studiu‭ ‬a plánujeme k tomu i videoklip.‭ ‬Deska má zatím zkušební název‭ ‬,,Celebrity‭”‬.‭ ‬Bude na ní kolem dvanácti sraček těžkého kalibru.‭ ‬Bude na ní několik málo featů za které jsme strašně rádi.‭ ‬Prozradím že se na CD ukáže Ragen,‭ ‬RAsputin‭ (‬dík‭) ‬a i Lenny Cole a možná i další zvrácení blázni.‭ ‬Deska bude až někdy v příštím roce‭ ‬2016.‭ ‬Jelikož když jedeme do studia tak cestou potkáme velké množství hospod a heren,‭ ‬takže většinou to prochlastáme a prohrajeme na automatech,‭ ‬takže nezbejvá pak na natočení skladeb.‭ ‬Témata desky budou o vraždách,‭ ‬holčičkách,‭ ‬masakrech,‭ ‬znásilňování a když to shrnu tak je to vlastně kompletně o našem životě.

 
Koho si na naši české HRRC scéně vážite a o kom by jste raději nikdy neslyšeli a nenávidíte ho‭? ‬Doufám,‭ ‬že nenápišéte nikoho,‭ ‬protože to není pravda.‭ ‬Každý někoho nesnáší.‭ ‬Já třeba nesnáším Gorgora.‭ ‬To je strašný píčus…

Mike Tory:‭ ‬Uznávám na HRRC scéně bandu s názvem Psychotic to jsou dobrý hovada‭ ‬:D.‭ ‬Ale určitě bych poukázal na Destroye,‭ ‬Ragena,‭ ‬RAsputina,‭ ‬popřípadě Řezník.‭ ‬Koho moc neuznávám je Haades,‭ ‬ale neznám ho osobně,‭ ‬nemohu soudit.

DeadHead:‭ ‬Tak na České scéně cením určitě nás,‭ ‬samozřejmě Destroye,‭ ‬RAsputina,‭ ‬také se mi líbí Masna Mord a prakticky většinu naší scény.‭ ‬A koho nesnáším‭? ‬Mě osobně nikdo nevadí,‭ ‬každý si jede to svý,‭ ‬každej má svou flow a každej je něčím originální.

 
Kdyby jste měli vybrat jeden jediný track z vaší tvorby,‭ ‬o kterém si myslíte,‭ ‬že je nejlepší.‭ ‬Který by to byl‭? ‬A naopak ten nejhorší,‭ ‬který rači neměl nikdy vyjít‭?

Mike Tory:‭ ‬Zmr.Star.Di,‭ ‬a song na kterej dělal beat DeadHead je Lobotomie.‭ ‬A kterej se mě nelíbí je Schizofrenie.

DeadHead:‭ ‬Jako můj nejoblíběnější song z naší tvorby je určitě Ve Jménu Boha a vyřadil bych song Psychotic.

 

 

 
Plánujete do budoucna i nějaké to živé hraní po akcích,‭ ‬nebo se chcete soustředit spíše na internetovou produkci‭ ‬jak to dělá dnes celkem hodně kluků‭?

Psychotic:‭ ‬Plánujeme pomalu jít určitě na podium.‭ ‬Nejdřív ale chceme mít dostatek materiálu a hlavně chceme nejprve nechat rozrůstat náš fame.‭ ‬Také musíme sehnat nějaké píčoviny na show,‭ ‬od latexových doplňků,‭ ‬svěrací kazajky,‭ ‬špinavý kalhotky.‭ ‬Ale hlavně musíme poprosit dozorce z psychiatrického ústavu aby na nás při koncertech dohlíželi.

 

 
Díky Psychotic za jejich čas.‭ ‬Do budoucna vám přeju hlavně úspěch chlapi.‭ ‬Ale upřímně si myslím,‭ ‬že je naše scéna až na pár čuráčků fakt kvalitní a laťka je postavena kurevsky vysoko.‭ ‬Takže se budete muset jako že fakt snažit,‭ ‬aby o vás bylo pořádně slyšet.‭ ‬Snad vám v tom třeba pomůže i tenhle krátký rozhovor‭ ‬:‭)

‬A nakonec nám řekněte něco.‭ ‬Cokoliv co chcete sdělit lidem,‭ ‬Něco k zamyšlení nebo k nasrání.

‭ ‬Máte prostor…

 

Mike Tory:‭ ‬Tak hlavně děkuji fanouškům,‭ ‬děkuji všem kterým se to nelíbí.‭ ‬Podporujte fetishe.‭ ‬Omlouváme se všem chytrým,‭ ‬kteří umí český jazyk,‭ ‬protože my ne.‭ ‬Takže soráč za chyby.‭ ‬Jinak děkuji také za rozhovor a také všem,‭ ‬kteří se dočetli až sem,‭ ‬takže vítejte v prdeli čau.

 

 

DeadHead:‭ ‬Tak určitě znásilňujte holčičky,‭ ‬vražděte odpůrce,‭ ‬podpalujte baráky učitelkám nebo šéfovejm.‭ ‬Mějte HELL v srdci.‭ ‬Jinak díky za rozhovor,‭ ‬dík všem co to četli.‭ ‬Snad se ze spoustou z vás ještě setkám,‭ ‬ale snad to nebude v posteli vaší sestry.‭ ‬HELL ZMRDI‭! ‬Zdar

by

RAsp

 

Dík za pozornost všem co pozornost udrželi.

Psychotic – INFO :

 http://horrorcore.cz/skupiny/zacatecnici/psychotic/

 


 

Přímý odkaz na tento článek: https://horrorcore.cz/rozhovor-s-psychotic-a-jejich-predstaveni-by-rasp/