Řezník(ZNK) vs. Jiří X Doležal Reflex

678959_rapper-reznik-crop

Jistě spousta z Vás již zaznamenala „aféru“ mezi Řezníkem a Jiří X. Doležalem, který uveřejnil v bulvárním časopisu Reflex (47-10, strana 92-95). Pan Doležal obvinil Řezníka, že v jeho písničce s Hrobkou a Pitvou „Konečný řešení“ se objevuje několik negativních prvků. Namátkou: Neonacismus a násilnické a antisociální trendy.

 

Jak jistě víte, Řezník patří jako jeden z mála k lidem, kteří v ČR dělají horrorcore rap a tvoří s De Sadem kapelu Sodoma Gomora. Vydali již několik alb + vlastní sólová tvorba.
Poslední počiny těchto interpretů:
Řezník – Vzestup Zla (2010)
De Sade – 2000DeSade (2010)
Sodoma Gomora – Na konci tunelu je tma (2010)

Co se týče pana Doležala, tak tento člověk je neformálně označovaný jako JXD. Jedná se českého novináře (bulvár) a zastánce legalizace užívání marihuany. Napsal několik knih (kvalitu nehodnotím) a pracuje od roku 1991 jako redaktor časopisu Reflex. V roce 2009 se oženil s Alexandrou Hrouzkovou.

Pan Doležal také nedokáže pochopit a domnívá se, že videoklip k výše zmíněné písničce nabádá k násilí a dokonce vraždám! Ovšem s nějvětší pravděpodobností jen proto, aby zviditelnil svou existenci.

Řezník nedal dlouho čekat s odpovědí a nahrál na JXD disstrack s názvem Epitaf. Tato písnička se také objevila na jeho posledním albu (Vzestup zla)

 

 

Přímý odkaz na tento článek: https://horrorcore.cz/reznikznk-vs-jiri-x-dolezal-reflex/