Řezník vs Mattoni – aneb staré křivdy se nepromíjí

pořád jenom hate 2

 

Řezník se znovu opřel do Karlovarské společnosti Mattoni svým novým trackem

Pořád jenom hate 2

 

Track v MP3 ke stažení třeba zde:  ULOZTO

Videoklip: ZDE

Text: ZDE

Interpret: Řezník

 

Aby jste pochopili důvod, trochu vás, co ho ještě nevíte, zorientujeme.

V okamžik, co byl Řezník nominován v anketě Hvězda internetu, se zmobilizovala jeho HorrorCore armáda věrných fans (čti fanatiků) a zajistila mu “výhru” a to, že vítěz ankety Hvězda internetu měl získat nárok na digitální podporu nebo videoklip v hodnotě sto tisíc korun, které Řezník stále požaduje.

 

Podle posledních zhlédnutí na bodové hodnocení měl Řezník výhru jasnou, ovšem pořadatel ho vyřadil s tímto odůvodněním, dle pravidel:

 

„vyhlašovatel má právo vyloučit interpreta ze soutěže bez nároku na kompenzaci v případě, dopustí-li se soutěžící nezákonného jednání nebo jednání, které je podle vyhlašovatele v rozporu s principy této soutěže, snižuje její vážnost nebo poškozuje zájmy či pověst vyhlašovatele“.

 

Cenu si místo Řezníka odnesl  Johny Machette (jehož hudební úryvek v klipu Pořád jenom hate 2 zazní)

 

Ředitel soutěže Český slavík Jaroslav Těšínský se vyjadřuje ke kauze “Řezník” :

 

Řezník se dokonce po soutěži s Johnym spojil a dal mu nálož skrz Radio Hip Hop Stage:

 

Společnost Mattoni klip registruje a nyní se k němu údajně nechce vyjadřovat.

Podle posledních zpráv je jejich postoj takový, že “nechtějí podporovat cizí sebepropagaci.”

Jasně… ok, všichni to chápeme 🙂

 

Track je dost na hraně, je možné, že je pro některé již za tou pomyslnou hranicí svobody slova a otázkou je, zda toto někdo nebude považovat za poškozování dobrého jména (ano, o dobrém jméně se dá spekulovat) a poškozovaní značky. Ostatně, Řezníkův klip už někdo nahlásil, je tam jasně vidět i důvod nároku:

12105743_1053147751370948_646524405317253779_n

Na facebooku se objevují i spekulace, že jde o promyšlenou reklamu samotné Mattoni a jeden velký marketingový tah. Což ovšem moc smysl nedává, kdo by si taky stavěl reklamu na tom, že má otrávené prameny a místo vody prodává chcanky 😉

 

Klip během pár hodin od zveřejnění nasbíral kolem 5000 zhlédnutí a to byl nahozen večer, druhý den odpoledne už měl kolem 60000 a k večeru má již skoro 100000 a počet stále roste geometrickou řadou, zájem ze strany médií je též znatelný, během chvilky se vyrojilo mnoho zkratkovitých článků (viz. níže)…

 

Křivda tedy prominuta nebyla, místo toho byla otevřena stará rána a nasypána do ní sůl.

Ve videoklipu se s tím Řezník vůbec nesere a nakládá to ve velkém stylu s maximální dávkou šílenství a brutality s homoušskejma třešničkama na krvavém dortu.

Nešetří nikoho a především také ukazuje na jednání ČT která společně s Mattoni plánuje pořad Já, Mattoni, který má být z větší části placená z peněz daňových poplatníků. Což nás poplatníky velice těší 🙂 není přece nic lepšího než nějakým pamrdům platit reklamu, no ne?

Jediným řešením s happy endem by bylo, aby Řezník dostal svojí výhru, vedení aby spáchalo hromadnou sebevraždu a chcanky by se měly spláchnou tam kam patří…do hajzlu.

 

by 

TORQ666

 

My fandíme Řezníkovi a máme jasno!

*přidej se i ty! Natoč video a pošli nám ho na: miluju@horrorcore.cz ty nejlepší se objeví v megavideu!

 

Track v MP3 ke stažení třeba zde:  ULOZTO

Videoklip: ZDE

Text: ZDE

 

 

Galerie:

ezgif.com-gif-maker2 output_EAAU46

 

 

Přímý odkaz na tento článek: https://horrorcore.cz/reznik-vs-mattoni-aneb-stare-krivdy-se-nepromiji/