Řezník v pořadu Hrajeme s Alim

hfghf

V sobotu jste měli možnost vidět Řezníka v “herním” pořadu Hrajeme s Alim.

Kdo pořad zná, ví jaká je to sračka a moc od toho nečekal. A nespletl se…

Celej pořad byl jedna velká nuda jako vždy, bohužel to Řezník nezachránil, nutno podotknout, že jeho si tam užijete cca 3-4minuty (z půl hodinovýho pořadu) kdy jsou do cca čtyř minut započítaný i ukázky z tracku Soudní proces kdy se Alík snaží Řezníka představit.

Asi hlavním důvodem proč byl Řezník pozván je to, že on sám vytvořil sérii her Život Není Krásný (ZNK ) a další, které dělal jak po grafické stránce tak je i programoval.

Více info o hře:

Život není krásný

ZNK | GAMES

Tato sekce je věnována jednotlivým dílům z 14-ti dílné série her Život Není Krásný. Můžete zde nalézt podrobné popisy postav, návody a různé zajímavosti. Samozřejmostí je možnost si hry stáhnout.

Máte problémy s některou z her?

  • Pokud vám nefunguje zvuk, stáhněte si tuto knihovnu – winmm.dll
  • Pokud hlásí že potřebuje tuto knihovnu, tak jí stáhněte –msvbvm60.dll
  • Při problémech se ZNK5 a 666 si stáhněte tuto knihovnu – dx7vb.dll
  • Pokud vám hra padá při spuštění mezihry v ZNK5 (ve výslechárně), tak jí můžete přeskočit tak, že na trafikanta v inventáři použijete střívko na háčku.

Knihovny nahrávejte do C:\Windows\System (98,ME), či do C:\Windows\System32 (NT,2000,XP).

Toto je chyba scénáře tohoto pořadu a lidí co ho dělají. Žádné vtipné scénky nečekejte, jedinej normální je tam právě Řezník, žaludi kolem jen sedí a jsou nervózní zda neskončej ve sklepě… No dobře, hajtra co tam je byla v pohodě, chovala se celkem normálně, jako by do toho sklepa SAMA chtěla. A díky ní se připoměli i kluci Hrobka a Pitva…

Je velká škoda že si nikdo nedá záležet a někoho jako je Řezník nezapojí víc, nevyužili jeho potencionál. Mohla to být hezká akce. Je vidět že se neznají, tak je tam odstup mezi všemi. Alíka ani netřeba komentovat, to je prostě zbytečný… to není moderátor, to je malej JOKE.

 

Výběr her pro Řezníka byl taky pokus o velkej vtip – nepovedenej…

První hra byla nějaká zpíčená barbie chirurgie, druhý sračka z pláže, třetí létající poník z Aliho vlhkejch snů a čtvrtá adventura která vypadá jako sportovní u který Řezníka všichni opustí a nechají ho tam klikat… yeaah super zábava! Všichni chcali smíchy u obrazovek. U tanku které byly na řadě nakonec to trošku ožilo než to zase chcíplo…

 

Velká škoda je že v tomto díle nebyl Martin Rota (Naprosto Retardovaný), alespoň by tam Řezník nebyl jediný chlap mezi těma školačkama a dodalo by to pořadu (možnááá) nějaký grády.

 

Fajn na tom je že se Řezník dostane do povědomí dalších lidí. Je zmíněný i track CHCÍPNI! -(ZDE)

 

No víc detailů prozrazovat nebudeme ať nehážeme spoilery a neprozrazujeme “pointy” vtipů (?) …

 

Takže, i když je pořad na hovno, tak se na něj níže můžete podívat a udělat si vlastní názor…

Pokud chcete full a nestačí vám výřez, tak jděte do pr… teda sem: http://play.iprima.cz/hrajeme-s-alim-18)

 

*Opravdu neznáme nikoho komu by se tento pořad líbil, takže pokud se někoho náš názor dotkl, může si vylízat prdel…a nebo napište do komentářů níž!

 

 

Napsal:

BONBON

 

ZDROJ:

PRIMA COOL – http://play.iprima.cz/hrajeme-s-alim-18


 

Díky za přečtení a že sledujete HorrorCore.cz

Pokud se ti článek líbí tak ho sdílej nebo dej like

ZDE


 

 

Přímý odkaz na tento článek: https://horrorcore.cz/reznik-v-poradu-hrajeme-s-alim/