Report z Ostravy – Barrak – Sodoma Gomora Tour

11025624_356256164580662_8084284647243292371_n

Řezník s DeSádem z uskupení Sodoma Gomora a s Jamesem Colem navštívili Ostravu v klubu Barrak

A jak to tam vypadalo?

Nyní máte možnost, vy co jste tam nebyli, si akci přiblížit očima jednoho z návštěvníků.

Sodoma Gomora v Barráku
Do města dýmů z Vítkovickejch pecí zahalujícího celý nebe, dorazili dne 8.5.2015 „SODOMA GOMORA & JAMES COLE TOUR“.Navštívili ostravský klub Barrak, aby vnesli kousku nenávisti a rozptýlení do šedých a bezvýznamných lidských životů, přesně takových jaké je udělalo industriální město v post-komunistickém státě.Všechen ten bordel započal zazněním motivu z Žižkovských barů. Prvními údery beatů, jako kladivem těžebního dělníka z Ostravy odstartovala sice krátká, ale za to intenzivní noční směna. Beztvará masa lidských těl skandující hesla bohů na pódiu ihned vytvořila pekelný kotel. Skrze reproduktory se začala prostorem šířit kanonáda intolerantních textů a zpochybňování všech mravních hodnot. Slova plná hněvu, chlastu, kurev a černého humoru rozdávali Řezník, DeSade spolu s hostujícími Jamesem Colem a Lordem Lhusem jako karty proti lidskosti.

Bezduchá atmosféra fanoušky zcela pohltila, téměř všichni se totiž nahrnuli až ke zdroji nenávisti – kotli. Zřejmě díky pozdější hodině – Sodoma Gomora začala kolem půlnoci, se většina lidí stihla předsjet nebo alespoň předjebat. Tím a také díky dvou barům byla možnost pohodlně si zajít koupit pití.

Z perspektivy vzadu u baru se klub proměnil v psychedelický rytmický tunel, ve shluk světel na konci tunelu, na vír, který mě táhl stále blíže k sobě. Dopil jsem tekutý zlo a šel se podívat blíže. Čím blíže jsem se dostával, tím více misantropie a nesmyslnosti bylo cítit. Sodomagoři totiž rozjížděli nepřetržitý kotel, křičeli a vyvolávali: „insane insane“ se zdvyženými paroháči a fakáči.

 

Onen psychedelicky festival světel, hypnotických beatů a rapu o legalizaci héra v Éře Déra však způsobil, že fanoušci začali podléhat skupinové halucinaci. Řezníkova osobnost jakoby se ne rozdvojila, ale rovnou znásobila. V jednu chvíli stáli na pódiu celkem čtyři řezníci. To byl ten správný správný butchers harem. Gang řezníků nebyl jedinou návštěvou na stagi. Borci ze Sodomy Gomory vypustili na jeden song holky ze sklepa, aby byla na nich imitována kopulace. Všechno samozřejmě jenom jako, protože lidská rasa se dále nesmí rozmnožovat.

 

Ovšem co nebylo jen jako, byly melouny, které si vzal SWD alias De Sade do parády s trackem Kundičky. V tu chvíli jistě nejeden Sodomagor zatoužil stát se horrorcorovým rapperem. Na závěr ještě vzpomenu Zasraný Vánoce, to se lidské zrůdy sodomagorské perfektně rozpohybovaly. Příliš mnoho hejtu na náboženství, se některým stalo osudným. Zásah božího karmického zákonu udeřil a někteří fanoušci začali padat k zemi.
Nic nás však nezastavilo, protože v tak vše-prostupující auře zla, temnoty a déra byla zabita i samotná karma.

 

Díky za koncert, zase někdy v Ostravě!

by

Pecza

Pokud máte nějaký fotky, můžete nám je zaslat na: miluju@horrorcore.cz 

 


 

Přímý odkaz na tento článek: https://horrorcore.cz/report-z-ostravy-barrak-sodoma-gomora-tour/