Projev sympatie!

 

Máme tu další soutěž!

 *Anketa je uplně dole – kde proveď výběr svého kandidáta kliknutím na jeho jméno!

Vyber jednoho z následujících vrahů který ti je nejsympatičtější nebo tě zaujal.

Potom následuj instrukce k zařazení do soutěže.

Vybereme 3 výherce kteří dostanou úžasný ceny!

Zde nalezneš informace o 9 z vybraných kandidátů!

Dole je anketa kde hlasuj!


Joseph Paul Franklin byl americký sériový vrah a neonacista, který v letech 1977 až 1980 spáchal řadu vražd. Ve svých vražedných útocích se zaměřoval zejména na mezirasové páry.


Theodore Robert „Ted“ Bundy byl americký sériový vrah aktivní v letech 1973 až 1978, násilník, nekrofil a vystudovaný psycholog. Před svým definitivním uvězněním v únoru 1978 dvakrát uprchl z vězení.


Marie Delphine LaLaurie, známá jako Madame Lalaurie, byla louisianská sériová vražedkyně známá tím, že brutálně mučila a vraždila své vlastní černé otroky.  Byla ztvárněna i  v sérii American horror story –VIDEO


 

Edmund Emil Kemper III, též známý jako Big Ed, The Co-ed Butcher nebo The Co-ed Killer, je americký sériový vrah a nekrofil, který zabíjel v první polovině sedmdesátých let v Kalifornii. Svou zločineckou dráhu nastoupil ve svých patnácti letech, kdy zabil své prarodiče. Do odřezanejch hlav házel rád šipky…


Albert Hamilton Fish je jeden z nejznámějších amerických sériových vrahů vůbec. Tento muž, známý také jako “The Gray Man” neboli “Šedovlasý muž” usmrtil nejméně 4, pravděpodobně však mnohem více – podle svých slov dokonce až sto malých chlapců a dívek.  Charakteristické pro tohoto krutého vraha je, že mimo pedofile trpěl i mnoha dalším sexuálními úchylkami. Mezi ty patří například: sadismus, masochismus, exhibicionismus, voyerismus, koprofagie, ondinismus, orgánový fetišismus a  kanibalismus.


Andrej Romanovič Čikatilo byl sovětský sériový vrah a kanibal, známý jako rostovský řezník, rudý nebo rostovský rozparovač. V letech 1978–1990 zavraždil nejméně 52 dětí a žen, převážně v okolí Rostova. Části těl svých obětí jedl.


Edward Gein byl americký sériový vrah. Všeobecně je považován za kanibala a nekrofila, nikdy ovšem tyto praktiky nepřiznal. Policii tyto domněnky vyvracel se slovy „vůbec mi nevoněly“. Ed Gein inspiroval spisovatele i filmaře. Stal se synonymem pro tzv. „vraha od vedle“.


Anders Behring Breivik,  je norský masový vrah a krajně pravicový politický aktivista, který 22. července 2011 spáchal sérii teroristických útoků v norském hlavním městě Oslo a na ostrově Utøya, při kterých bylo zabito celkem 77 lidí, z nichž většinu tvořili účastníci letního tábora.


John Wayne Gacy je americký, sexuální sériový vrah, který usmrtil nejméně 33 mladých mužů. Své oběti lákal na alkohol a drogy. Když uspěl, získával převahu tím, čemu říkal „trik s pouty“. Bylo to prosté – předváděl, jak šikovně umí uniknout ze zacvaknutých pout, a když si to jiní chtěli vyzkoušet po něm, jednoduše už v želízkách zůstali, vydáni jemu napospas. Následně přivazoval své oběti k jakémusi mučícímu stolu, kde je nakonec uškrtil nebo zardousil. Jejich ostatky pak ve většině případů zakopal ve sklepě svého domu. I přes toto chování si Gacy získal ve společnosti celkem slušnou pověst. John pořádal tématické večírky kam zval mnoho hostů. Také chodil na večírky a do nemocnic pobavit děti v převleku za klauna. Tohle dělal moc rád, dokonce vymyslel dvě různé postavy klunů, jeden se jmenoval Pogo a druhý Patches. „ Pogo byl ten šťastný,“ vysvětloval později, „zatímco Patches byl poněkud vážnější klaun.“


 

 

 

 

***

Přímý odkaz na tento článek: https://horrorcore.cz/projev-sympatie/

Napsat komentář