Projekt – Řezník a album Mortal Cabinet – Startovač

mortalcabinet

Nový projekt kterého je Řezník součástí nyní na Startovači žádá finanční injekci pro vznik nového alba. A tak se každý z vás může podílet na vydání!

Master’s Hammer, Řezník a Vanessa. Poprvé v historii se dali dohromady frontmani tří tak výraznejch žánrů, jako je Black Metal, Horror Core a EBM.

Popisek:

Masters Hammer, Řezník a Vanessa. Poprvé v historii se dali dohromady frontmani tří tak výraznejch žánrů, jako je Black Metal, Horror Core a EBM. Skořápka hadího vejce už praská, uvnitř se něco hýbe…

Dlouho jsem přemejšlel o netradičním projektu, kterej by tvořili “vyvrhelové” český hudební scény. Nemohl jsem jinak, než jako prvního oslovit leadra legendárních black metalistů “Masters Hammer” Frantu Štorma, kterej kromě toho, že je kurevsky dobrej skladatel, je taky vynikající výtvarník. Další volba byla jasná – Řezník. Geniální, krvelačný horrorcorový hovado, který dělá skvělý texty a taky slušnej poprask na zasmrádlým rybníku český hudební scény.


Tehle projekt vzniknul hlavně jako facka všem sviním, je to plivanec do ksichtu všem zmrdům, co si myslej, že maj návod na to, jak se má “správně” žít (více…)

 

 

Kromě toho, že se budeš podílet na něčem originálním, na tebe čekaj ceny v podobě zážitků, fetišů, relikvií a uměleckejch artefaktů. Můžeš získat album dřív, než ho budou mít ostatní, máme pro tebe propocenou a podepsanou Řezníkovu masku nebo umělecký artefakty z dílny Franty Štorma. Můžeš zažít brutální kalbu s náma třema, dostat se do zákulisí, kde tě budou čekat všechny věci, před kterejma tě rodiče varovali. A to není zdaleka všechno (více…)

Samir Hauser

 

 

O čem jsou některé skladby? 

Bruno Ferrari :

Nečekali jsme, že to bude taková jízda a že budete takhle masivně přispívat. Garantuju vám, že se vám to vyplatí. Materiál na desku je skvělej. O čem jsou některé z našich skladeb?

 

Nenávidím svůj job (sonda do mysli nájemnýho vraha, kterej musí udělat svůj poslední kšeft)

Hlavonožec (unavená, stará obří kreatura, ukrytá ve vesmíru, číhá na tvoje zaváhání, živí se tvou bolestí a strachem)

Boží stáda (stáda lidí valící se do nového světa, historie se opakuje a všechno má svoji příčinu a následek…necejtili se podobně jako my dneska, například původní obyvatelé Ameriky, když se jim tam valily tlupy ožralejch žoldáků z Evropy?)

Cirkus Mrtvých (žijeme v cirkusu, kde už jsou klauni mírně ohnilí a jejich triky docela otřepané, atrakce jsou staré a rozvrzané)

Crowley (Thelema sice zarůstá kopřivama, ale pořád má svoje kouzlo. Oslava jednoho z nejzábavnějších dekadentů. Švejk okultismu – strejda Crowley)

 

Celková požadovaná částka:

300 000.-

 

Ceny jsou opravdu zajímavý:

Podpořte Album Mortal Cabinet na Startovači - Projekty  Startovač


 

Edit: 2.6. 2015

Mortal Cabinet přidali novu a hodně zajímavou odměnu 🙂

11391302_398446830347190_7990718214807168692_n

Přidali jsme na Startovač další odměnu. Od teď můžeš být čestným hostem všech budoucích koncertů Mortal Cabinet.

Chystáme další odměny. Tvoje nápady v tomto směru si rádi přečteme tady: http://bit.ly/odmenyMortalCabinet

 

 

 

 

mortalcabinet_7

Mortal Cabinet na facebooku: 

https://www.facebook.com/mortalcabinetcz

Projekt můžete podpořit

ZDE

 

Chcete, aby vyšlo první album formace “Mortal Cabinet”?

Přispějte do kasy!


 

Přímý odkaz na tento článek: https://horrorcore.cz/projekt-reznik-a-album-mortal-cabinet-startovac/