PANSKÝ KLUB – PŘEDSTAVENÍ NOVÉ KNIHY

headerčlanekpanskyklub

Opět bouchačky, mutanti a žoldáci? Ale vůbec ne…

Česká fantastika si od Jiřího Kulhánka vybudovala bohatě zastoupenou větev knih na pomezí sci-fi, fantasy i hororu, ve které obvykle není nouze o krev, mutanty či kyborgy, různé cizí invaze, nelichotivou budoucnost a magory se spoustou zbraní.

Pokud si ale myslíte, že to těmito tématy končí, jste na omylu…teď se stává hlavním to, co bylo jen doplňkovým kořením – sex v nejbizarnějších podobách a jeho kombinace se smrtí v ještě bizarnějších podobách (ano, jde to).
Byl tu Kulhánkův Noční klub dohlížející na řád v Praze či parta Divokých a zlých, kteří překvapivě stáli na straně dobra. Měli jsme tu komando pěti žoldáků, kteří se v Kopřivově mistrném Asfaltu postavili celému peklu, stejně jako nevyzpytatelného zabijáka Kellera v misi vesmírných sborů. A posledně přišel už poněkolikáté František Kotleta se svými slovanskými bohy a českými upíry.
Teď se na scéně objevuje nový úkaz a zatím to vypadá, že rozhodně nudit nebude. Vydává se vlastní cestou, jeho jazyk a představivost se blíží Kopřivovým knihám, ale na rozdíl od zběsilé akce se soustředí na obchod s lidským potěšením, ať už má jakoukoli formu, živou či mrtvou. A jeho péče o zákazníka i čtenáře bude víc než pečlivá…

Cokoli si přejete…a máte na to

Dominik a Robert provozují luxusní Panský klub, který se drží jediné zásady, “Náš zákazník, náš Pán”. Lilian Ganonová, mladá a zhýčkaná nezbednice, k tomu nevlastní dcera kandidáta na prezidenta, okusí tuto zásadu na vlastní kůži. Celý její svět se rázem převrátí vzhůru nohama, když se jednoho dne nedobrovolně ocitne v klubu a je nucena projít výcvikem na Společnici, aby byla následně doručena zákazníkovi.

V ten samý moment se rozjede doslova hra o přežití a není vůbec jisté, jestli se jí podaří dostat pryč. Ve světě, ve kterém je lidstvo postihnuto nemocí, která zabraňuje rozkladu mrtvol a morálka lidstva je na svém absolutním minimu, není jisté absolutně nic.
Panský klub je příběh odehrávající se v brutálním a zvráceném světě, ve kterém je hlavním uměleckým směrem Nekrotismus a sexuální touhy nabývají těch nejbizarnějších podob. A byť k tomu název svádí, rozhodně neočekávejte, že v rukou držíte erotický román, po kterém se budete červenat až za ušima. Na takové něžnosti není v Panském klubu místo.

Je to morbidní, je to nápadité a nepustí Vás to…

Pokud jste si mysleli, že jste již viděli a četli vše a nic Vás již nedokáže překvapit či šokovat, Panský klub Vás donutí tento názor přehodnotit.
Připravte se na nové rozměry násilí, zmaru i plnění potřeb zákazníka ve světě, kde morálka skoro zmizela ze slovní zásoby a konta přetékají penězi, které jen čekají, až budou utraceny za děvky, alkohol a zvrhlosti, které by možná byly hodně i na slavného Markýze de Sade.
To všechno ve společnosti, kde nic není nedostupné a lidský život má cenu párátka do zubů nebo zlata – podle toho, kdo je kupcem a co umí zboží.
A jak může vypadat takový večírek pro horních 10 000?

„Po zemi se válí kosti, k sídlu ukazují utrhané ruce napíchnuté na kůlech, popelníky z otevřených lebek klapou zuby a honorace ve smokingu nebo bederních rouškách do nich odklepává popel z doutníků, zatímco v lustru se zaháknutými torsy těl plápolají vesele svíčky.
Hostitel s maskou ve tvaru lebky a zakroucenými rohy přichází a zábava společenské smetanky začíná tam, kde hasnou životy těch vespod…“

 

By Jonáš Jenšovský z Umění výběru.cz

Pokud tě to zaujalo, určitě si nezapomeň stáhnout ukázku knihy na oficiálním webu!

1

      Oficiální web:      

knihapanskyklub.cz/

      Facebook:     

facebook.com/KnihaPanskyKlub

      Databáze knih:      

databazeknih.cz/knihy/pansky-klub-304172

*

 

Přímý odkaz na tento článek: https://horrorcore.cz/pansky-klub-predstaveni-nove-knihy/