Aktuální novinky ze světa HorrorCore a plány na rok 2016

HorrorCore satyr hrrc

Přátelelé (i vy zmrdi a hateři) 🙂 i v novém roce se budeme snažit vám přinášet novinky a informace ze světa HorrorCore a všeho kolem toho.

Je to teprve rok a pár dní co vznikl tento web HorrorCore.cz 🙂 doufáme, že vás bavíme!

V brzké (i vzdálenější) době se můžete těšit na několik rozhovorů!

V první řadě zde máme DEAD TEAM (ten nahodíme již dnes kolem 18h, takže se máte na co těšit! Rozhovor je to opět parádní!

A dále se můžete těšit na rozhovor s Curwou, RAspem, nováčkem, který si říká Johnass, kluci z Horror Avantgarda*, Alfa Sekta*, měl by se ukázat i Dreadman, RageN a další… no a snad budeme mít tento rok i koule na to oslovit špičky český HRRC scény.

No a když budete hodný, možná přijde i kouz… vlastně týpek, kterej rozdává trestný body 😉 ale to jen tak na okraj. Stejně určitě ani netušíte o koho jde!

 

Můžete také v brzé době očekávat nové CD od Psychotic, na rok 2016 má i Řezník plánované nové CD a všichni se těšíme na připravovanou šílenost “Máma má raka” atd… budete toho tenhle rok mnoho 🙂

 

V plánu jsou i zahraniční umělci, jako Mumm-Ra, CJ Sordide, Chucklezz, MC VAL a další…

 

 

Každopádně, rozhovory to nekončí, ale začíná! Plánů je vícero, například video-rozhovory, reportáže, knihu, různé projekty, CD atd…

uvidíme, tedy, vy uvidíte 😉 těšit se můžete i na další várku soutěží a malé “HRRC studio”…

 

Taky děkujeme všem lidem kteří nás podporují a chválí 🙂 těší nás to!

Pokud máte nějaké návrhy, připomínky, kritiku, dotazy, fotky, rady, podněty, či cokoliv, třeba nemáte kam jinam poslat fotku svojí prdele, tak můžete psát nám na email: miluju@horrorcore.cz !

 

Díky všem za přízeň a podporu!

-Team HorrorCore.cz


Přímý odkaz na tento článek: https://horrorcore.cz/nejake-novinky-horrorcore-1-2016/