Napadení Řezníka v Magionu

10897885_749667935101927_8871865090577256051_n

Dne 25. Dubna kdy měla Sodoma Gomora společne s Jamesem Colem vystupovat v klubu Magion se to nějak zvrtlo. Hodně lidí nám psalo jestli nemáme víc info k tomuhle tématu…

První info jsme dostali od fans pár minut po tom a to, že zvukař z Magionu napadl Řezníka.

Krátký přehled:

DeSade zkoušel mikrofon, ale když nefungoval ani třetí(?) tak se k tomu vyjádřil Řezník a zvukař to nějak psychicky neunesl a napadl ho. Měl mu údajně dát několik (pět) ran do obličeje a svalit ho na zem. Poté fans zvukaře z Řezníka strhli. Celá Sodoma Gomora se sebrala a odjeli pryč. James Cole údajně pronesl že chce peníze a taky vypadne. Nakonec se s pořadateli domluvil a zahrál alespoň on.

 

Vyjádření Magionu:

To co se stalo bylo potkání dvou eg, byli jsme bohužel odříznutí od přístupu do klubu posledních 14 dni, a my jako klub jsme měli problém to napravit potřebovali jsme ješte 5 minut aby se to vyřešilo, bohužel řezník se naštval a i přes veškerou snahu se mu omluvit nás poslal do prdele.

 

K článku rádi přihodíme nějaké info pokud to bude potřeba, nebereme to jako promo, tohle byla poslední rap akce v klubu.

 

Fans co se těšili na koncert SG byli pěkně nasraní. Není se co divit… Nikdo je neinformoval ani jak to bude s penězma za vstupný… dodnes žádný informace.

NA UKÁZKU NĚKTERÝCH REAKCÍ FANS SE MŮŽETE PODÍVAT NÍŽE:

mmmj – kopie

ssa – kopie

Ale i se Řezníka plno lidí zastalo

fghfghf (3) – kopie

fghfgh – kopie

vvvvb

 

Máte nějaký doplňující nebo upřesňující informace? Dejte nám vědět na email: miluju@horrorcore.czl

 


 

Přímý odkaz na tento článek: https://horrorcore.cz/napadeni-reznika-v-magionu/