Mě rohlíkem neopijou

DeSade – Opilá rohlíkem – Here i cum

Když se mi poprvé dostalo do ruky cd HERE I CUM chtěla jsem ho rozlámat na kousky a sníst. Ne proto že by se mi nelíbilo ale protože jsem chtěla víc a víc, a jen ho poslouchat dokola mi nestačilo.

Použila bych výraz kohosi z komentářů na FB “ani vteřina vaty” a naprosto s tím souhlasím.

Ale v tomhle příspěvku nechci masturbovat nad celým albem “i když si to zaslouží” ale chci vyjádřit můj osobní názor na track Opilá rohlíkem. Nejde o to že když jsem ho slyšela poprvé, málem jsem se vyvrátila smíchy, ale o to že mi v hlavě automaticky naběhli dřívější randíčka naslepo a já konečně pochopila co se odehrává v hlavách a hlavně penisech randechtivých mužů.

 

Dřív jsem dávala velké naděje seznamkám, ale ukecat mě k sexu se nikomu nepodařilo.   I když je fakt že tomu retardovi co přišel v mikině s Mickey mousem, místo brejlí dna od jogurtů a účesem alá  “chtěl jsem si vyholit hlavu, ale v půlce jsem si to rozmyslel a doufám že když ty vlasy co mi zbyli rozdělím na celou hlavu bude to cool” bych snad i z lítosti dala.

 

Poslední rande na slepo který jsem absolvovala bylo po třech týdnech kdy mi onan, pardon onen psal o domku, dvou dětech, bílém plotě, zlatým retrívrovy a hypotéce. V prvním momentu setkání mi jednou rukou vrazil kytku a druhou mi bez pardonu zajel pod sukni. Ne ani on mě nedostal. Tímhle bych chtěla poděkovat za tenhle track, konečně vím s jistotou jak to je a že se nenechám opít rohlíkem. Raději budu poslední okurka v láku než mít okurku na čele. A kdyby se jednou náhodou stalo že mě někdo ukecá, ošálí a přefikne budu doufat v to, že mi bude rapovat do vagíny aby se cejtil jako Eminem. Protože už jen ta představa je monstrózní prdel.

 

 

by

BruFenka


Přímý odkaz na tento článek: https://horrorcore.cz/me-rohlikem-neopijou/

Napsat komentář