Konečné řešení: Řezník, Hrobka a Pitva jsou hledaní policií ČR – aktualizace 27. 3. 2011

dfgdf

Není tomu tak dávno, co jsme publikovali kauzu ohledně Řezníka a JXD z Reflexu.
Více informací zde.

Situace už se vyhrotila natolik, že videoklip k písni „Konečné řešení“ již zkoumají znalci od PČR, který podle jejího vyjádření obsahu podněcování nenávisti vůči skupině osob, či jednotlivci. Policie neví(úsměvné), kdo jsou autoři klipu a žádají veřejnost o pomoc při identifikaci autorů.
Po shlédnutí klipu policie jeho obsah vyhodnotila jako velmi závažný, až extremistický(smutné).

V textu jsou nadávky, vulgarismy, a zmínky o bezdomovcích, Romech, feťácích a homosexuálech. Ovšem všichni, kdo známe horrorcore víme, že nic z toho nemyslí ani jeden z hochů vážně a pouze se snaží upozornit na problém formou hudební.

Klip byl stažen ze všech dostupných zdrojů a je nadále pravidelně odstraňován. A co si o tom všem myslíte vy? Není to omezování svobody slova?

 

Aktualizace 27. 3. 2011


– přidán videoklip a záznam z reportáže na Krimi zprávách – Řezník, Hrobka a Pitva byli kvůli tracku Konečné řešení označeni jako hudebně hluší a netalentovaní mladíci.

Samotný videoklip, který způsobil takové pobouření:

Celý článek si můžete přečíst níže:
http://www.novinky.cz/vase-zpravy/praha/1805-3457-na-webu-je-rasisticky-klip-ktery-vybizi-k-nasili-policie-patra-po-jeho-autorech.html

Případně i záznam z Krimi zpráv 13.3.2011

Přímý odkaz na tento článek: https://horrorcore.cz/konecne-reseni-reznik-hrobka-a-pitva-jsou-hledani-policii-cr-aktualizace-27-3-2011/