JohNAss – Rozhovor by TORQUE666 – 2016

johnass

Rádi vám představujeme nováčka na scéně. Je to JohNAss a dnešní rozhovor si připravil TORQUE666, tak snad vás bude bavit vy zmrdi!

Zdar zmrde. Jsi docela nadějnej nováček na HRRC scéně. Takže se nám představ a řekni nám něco o sobě.
Zdarec, jsem nějakej JohNAss, zrodil jsem v Olomouci, kde žiju doteď. Shrnul bych to tak, že jsem 17-ti letej čurák, co se snaží rapovat, i když mi už dost lidí řeklo, že se zbytečně moc podceňuju…

 

 
Jak vznikla tvoje přezdívka JohNAss? To “ASS” ve mě evokuje oblibu prdelí…

Něco jako přezdívka Sharkass, ta má zase ráda žraločí ploutve do análu.

Dlouho jsem přemýšlel nad jménem. Napadaly mě věci jako Johny Da King, ale to se absolutně nehodí k tématům, který používám. Nad něčím jsem přemýšlel se Sonnym, což je můj dobrej kamoš, zároveň beat maker a napadla ho tahle přezdívka. Prostě vás mám všechny u prdele!

 

 
Jak jsi se dostal k HorrorCoru? Dělal si i něco předtím nebo je to tvoje premiéra?
K HorrorCoru jsem se dostal asi před čtyřma rokama, když jsem začínal hrát airsoft a měl jsem nastoupit do novýho týmu. Jeden ze členů si ze mě dělal prdel a poslal mi ,,Skautskej tábor“ od Sodomy. Asi o rok později jsem si na ten song vzpomněl a začal jsem hledat i další songy, až jsem nakonec přišel na existenci nějakýho Řezníka, DeSada, Terror Crew atd. Dřív jsem poslouchal jen metal, ale na nic hrát neumím, tak jsem se o nějakou tvorbu nepokoušel. Takže tohle je moje hudební premiéra.

 

 

 

 
Co od tebe lidi můžou očekávat za texty? Na co se zaměřuješ?
No chtěl jsem zdůraznit, že nejedu zásadně HorrorCore, ale taky dost alternativní texty s vlastními tématy. Například o mých psychických poruchách, který mám oficiálně potvrzený od doktora, depresivních stavech a sebevražedných sklonech. Ale pak samozřejmě i ten HorrorCore, takže apokalypsy, vraždění atd.

 

 
Koho na HorrorCore scéně máš nejraději? Kdo tě k tomu “přivedl” a koho bereš jako vzor?
První HC kapela, od které jsem si poslech celý album byla Sodoma, kde jsem hodně uznával DeSáda, ale jakmile jsem se poznal osobně s Řezníkem, tak jsem ten HorrorCore začal tak nějak víc vnímat, ať už témata, který na něco kolikrát ukazují, ale i na obsahy textu, který dávají smysl. Takže Řezníka jsem si hodně oblíbil a zároveň se stal mou velkou podporou a inspirací.

 

 

johnass horrorcore
No a koho naopak na HorrorCore scéně nemáš vůbec rád? Rozjeď nějakej hate 😀
To je hodně těžká otázka… Na české HC scéně není nikdo, kdo by mi nějak vyloženě vadil a od všech něco poslouchám, takže tu zatím není nikdo, koho bych vyloženě neměl rád.

 

 
Jakej máš názor na HorrorCore scénu všeobecně? Myslíš že je dostatečně obsáhlá?
Česko je jedna z HorrorCorových velmocí, samozřejmě kvůli Sodomě, ale je tu hodně jiných lidí, co dělají HorrorCore, jako třeba Haades, Evil Dope a Mr. Nightmare, či RAsputin, ale i mnozí další. Tudíž si myslím, že ta scéna je dost rozsáhlá a hlavně je tu dobrý HorrorCorový zázemí, co se týče fanoušků.

 

 
Kde nahráváš? Pomáhá ti někdo nebo si vše děláš sám?
Nahrávám především ve studiu olomoucké metalové kapely Dead Wind, ale posledně tam bylo plno, takže jsem 3 songy nahrál ve sklepě. Jinak hudbu mi tvoří právě Sonny, ale dostal jsem už nabídky na beaty i od jiných lidí. Mastering mi obstarává kamarád, kterej se mnou chodil na základku, jen o pár tříd výš.

 

 

 

 
S kým by jsi chtěl do budoucna spolupracovat? Máš možnost někomu vlízt do prdele, tak toho využij 😀
Už jsem se na jednom featu domlouval s Lord Lhusem, tam to ale není stopro potvrzený. Jistou mám spolupráci s RAsputinem a SUCKMDIXXXXem. Ale nejvíc bych chtěl udělat časem společnej song s Řezníkem, to je zatím největší plán.

 

johnass horrorcore
Měl by jsi předskakovat teď nějak před Sodomou Gomorou. Pověz nám něco víc. Udělej si promo…
26.3.2016 bude v Olomouci Sodoma Gomora, Haades a James Cole. Já mám těsně před Haadesem vystoupit a dám tam 1-2 své songy. Bude to z mé strany hodně krátká show, ale jde o to se trochu zviditelnit a co si budem povídat, pro nováčka je tohle dost důležitý.

 

 

Co do budoucna? Uvažuješ dopředu v tom smyslu, že budeš dál dělat HorrorCore styl, nebo zkusíš i něco jinýho?
Pokud lidi zaujmu, tak u HorrorCoru určitě zůstanu, ale plánuju zkusit i vokály v nějakým metalovým projektu, nad kterým jsem tak se Sonnym přemýšlel.

 

 

Prozraď nějaký svoje plány. Chystáš HorrorCore CD nebo zatím dáváš tracky jen for fun ?
Chystám kratší album s názvem ,,7. Patro EP‘‘, který bude k mání jen na internetu. Mohlo by mít kolem 20-ti minut a počítám, že ho vyhodím během jara, nebo začátkem léta. Dál připravuju videoklip k jednomu songu, kterej v albu ani nebude a vyhodím ho zvlášť. Plánuju ho začít točit tak za 2 měsíce.

 

 

 

 
Co by jsi chtěl na HorrorCore scéně dosáhnout nebo změnit?
Chtěl bych, aby přibyli fandové, kteří by neposlouchali jen hudbu, ale aby se kolikrát zamysleli nad textama, který na něco často ukazují. Až tu bude víc takových lidí, tak si i díky nám budou moct uvědomovat, co je na tomhle světě špatně. A to by byla potřeba!

 

Tak, po vzoru RAspa ti i já dam prostor se nakonec rozhovoru vyjádřit. Můžeš něco vzkázat lidem, hodit nějaký moudro nebo jen všechny poslat do píči… Máš volnou ruku 🙂
Díky moc za rozhovor. Přijeďte se mrknout 26.3. do S Klubu v Olomouci a pak si klidně zdechněte!!

 

Event akce ZDE

 

 

by

TORQUE666


 

JohNAss více info:

JohNAss


 

Přímý odkaz na tento článek: https://horrorcore.cz/johnass-rozhovor-torque666/