Zpět na Začátečníci

Temnota

H7-ZkMrozPvg3QtEeFP7zP1fNy6xp26G

 

Info:

Mrdat facebook. Mrdat mainstream. Miluju underground. Nejradši bych mrdal celej internet, ale bohužel, dneska už se hudba jinak nešíří. Najdeš mě ale jen na BZ. Nikde jinde. Toto je jediný oficiální profil TEMNOTY a tracky budu házet ještě na svůj soundcloud. Pokud je něco na youtube nebo na facebooku nebo kdekoliv jinde, nedával jsem to tam já. Ale klidně ať se TEMNOTA šíří, nevadí mi to. Poslouchej underground a mrdej na mainstream zmrde.

Moje hudba bude vždy zadarmo. Samozřejmě, za CD prachy chtít budu. Ale každá nahrávka poputuje sem ke stažení.

Nenávidim začínající rappery, co maj plnou hubu keců o tom, jak zničí scénu. Hovno zničí. Nemaj skillz, rapujou do teplejch ukradenejch beatů a jejich texty jsou absolutní mrdka. Já nepotřebuju mít plnou hubu sraček, prostě dělam rap. Nepotřebuju se někam srát a dožadovat se pozornosti. Mrdam to.

Vždycky budu rapovat do svejch beatů. Udělal jsem jen 2 tracky, kde nerapuju do vlastní hudby (Zkurvený a Wanksta). To bylo ale v době, kdy jsem ještě beats nedělal. Vlastní produkce je základ. MC, co neni schopnej namrdat si instro je neschopnej piča.

 

BLAHOSLAVENÁ BUDIŽ TEMNOTA! HEIL TENEBRAE!

Hudbu tvořím již léta. V pubertě jsme občas píčovali nějaký sračky ve zkušebně, hrál jsem na kytaru, basu a občas bouchnul do škopků. Z toho období existuje jen pár nahrávek, který chovam na kazetě v šuplíku. Píčoviny. V roce 2012 jsem začal dělat dark ambient, taky pod jménem TEMNOTA. A dělam ho dodnes. V roce 2014 jsem taky rozběhnul acoustic depressive / suicidal black metal projekt Jizvy. Oba projekty byli zde na BZ, ale smazal jsem profily, aby v tom nebyl bordel, postupně ty sračky nahážu někam jinam.

Rapuju už dlouho (někdy v roce 2011 jsem s tim začal intenzivněji). Nikdy jsem ale neměl potřebu s tim lízt na veřejnost nebo to zaznamenávat. No, ale s jídlem roste chuť. První nahrávka byla “V nicotě”, která vznikla někdy na začátku roku 2014, aspoň myslim. Pak byl dlouho klid, až někdy v létě 2014 jsem nahrál první díl “Zkurvenýho”. A na konci léta jsem začal s vlastní produkcí beatů, takže se to rozjelo naplno. A tady mě máš, ty zmrde.

Momentálně připravuju první desku, která se bude jmenovat jednoduše “TEMNOTA”. Beaty jsou hotový, jen dopíšu lyrics, koupim napájení na majk a můžu začít nahrávat. Brzo, zmrde.

A kdybys chtěl nějakej beat (nejlíp za love!!!), tak poď SEM.

 

Official page:

není

Facebook:

není

Youtube:

není

Soundcloude:

https://soundcloud.com/budiztemnota/

 

Bandzone:

http://bandzone.cz/temnotaundergroundhiphop

 

H7-ZkMrozPvg3QtEeFP7zP1fNy6xp26G YutV_j3v4QYpYQM_8_k7KIsBy0gfQMBe

 

 

 


 

Přímý odkaz na tento článek: https://horrorcore.cz/interpreti/zacatecnici/temnota/