Info:
Jeho destrukční šílenství započalo v roce 2007, když se spustil projekt “Hip Amatér Hop”. (Díky Destroyovi a jeho kamarádovi N30klanovi). Byl to projekt zaměřený na pomoc začínajícím raperům v jejich kariéře… počátek “Hip Amatér Hop” znamenal také 1.moment, kdy se Destroy chopil mikrofonu a nahrál první track. I přesto,že začal jako nehororcorový raper, jeho zájem začal směřovat k horrorcoru, když objevil Necra, Ill Billa atd. “Hip Amatér Hop” rostl,Destroyův zájem o horrorcore se zvyšoval, ale protože se z “Hip Amatér Hop” stala líheň dissmakerů projekt byl zastaven.
Pár měsíců po ukončení “Hip Amatér Hop” se Destrojův zájem o horrorcore zmorfoval v čistou lásku, jeho rapové řádění začalo a jeho klasické texty uhynuly. Pár dní poté se mu ozval DaFlair s nabídkou o účinkování v labelu “Mental Records”. Během existence “Mental Records” vydal Destroy album “Chcípneš”, kterým zasáhl českou horrorcore scénu a rozdělil jí na dva tábory. Hodně lidí bylo jeho tvorbou zhnuseno, ale hodně lidí bylo i potěšeno.
Po devastaci “Mental Records” byl objeven členy ISDDKA (německý horrorcore label) a stal se členem labelu ISDDKA který koncem roku 2009 opustil. Momentálně Destroy působí pod Českou náhrávací společností Full House Studio.Mimo hudební dráhu se Destroy věnuje i dalším projektům.
Chcete kritizovat Destroye ? Jen si poslužte ! Pro Destroye je kritika jako benzin do spalovacího motoru. Bez ní to nejde.
Official page:
http://destroy.wz.cz
Facebook:
https://www.facebook.com/Destroy.aka.Nico
Youtube:
https://www.youtube.com/user/nicoakadestroy
Bandzone:
http://bandzone.cz/destroyakanico
Diskografie:
Sadistica
Bestie
Časovaná bomba
Chcípneš !
Galerie: