Zpět na Interpreti

Curwa

340148

Info:

V roce 2005 společně s El Maronem a s Mc Taonem založili kapelu Masový Wrazi, samozřejmě za podpory Dj Doyema ! Asi po ročním působení v této kapele však docházelo k častým neshodám, což vyústilo až v to, že Curwa byl z kapely vyhozen. A tím pádem se mohl naplno věnovat své sólo kariéře! V roce 2009 vychází jeho první sólo album s názvem: Ztráta (S)vědomí. Následně spatřuje světlo světa i Curwův první videoklip: 3 V 1 !(produkce:Freezer).

Po vyřešení všech žabomyšokrysích válek se Curwa na přaní El Marona vrací do MW! A začíná se podílet na přípravě MW alba Masokombynath(2010)! Předtím se již objevil jako host na MW albech:Requiem za smrt(v písni:Zrno od plev) a Brutální realizmus(ve featu s DeSadem-Hej ženy 2). K poslední zmíněné písni byl natočen videoklip. Dále kapela vydává v roce 2013 své zatím poslední album Svět plnej lží. K této desce se natočily dva videoklipy: Nejsem prodanej a Superpunk!! Jedná se zatím o nejúspěšnější album, které kapela vydala.

To, co kapelu potká koncem roku 2014…..nemusím ani říkat-Znáte vsichni z tv,netu,radia,časopisů a jinejch mediálních bullshitů!! V současnosti se CURWA a DOYEM soustředí na dodělaní druhého sólo alba C.U.R.W.A – Curwoxil!!

 

Facebook:

https://www.facebook.com/curwa.MW

 


 

 

Přímý odkaz na tento článek: https://horrorcore.cz/interpreti/curwa/