ing. Martin Pohl aka Řezník kandiduje na hrad!

 

 

ing. Martin Pohl, český HorrorCore rapper, především známý pod nickem ŘEZNÍK, oficiálně ohlásil kandidaturu na Pražský hrad v roce 2018!

Martin Pohl, zakladatel labelu ZNK oficiálně dnes oznámil, že bude kandidovat na prezidenstkou pozici a změří tak sílu se současným prasodentem Zemanem!!!

V jeho předvolebním slibu najdete různé mentální kuriozity:

 

 

Již v roce 2008 kandidoval do parlamentu a pokoušel se získat post ministra trýzně v Uzbekistánu a nebýt 138 hlasů pro Armula Khanna, tak by tento post v zahraničí získal.

Jeho šance jsou v Česku velice vysoké. Jeho početná fanouškovská základna z řad armády HorrorCore posluchačů, mu již jednou zajistila výtězství v internetové soutěži Český slavík. Společnost Mattoni ovšem výhru neuznala a Řezníka ze soutěže vyřadila!

Velké šance dokládají i početné skupiny na Facebooku, kde počet lidí, pro Řezníka hlasujících, dosahuje celkově již nyní nad jeden milion! Takovou podporu nemá ani stávající prezident tuZeman ani ostatní kandidáti na prezidentskou pozici.

 

 

Budeme mu tedy všichni držet palce a penisy, aby se mu podařilo hrad ovládnout!

Hlasovat pro Řezníka na pozici prezidenta České republiky můžeš zde:

 

 

Šiř déro a sdílej!

by TORQUE666

 

 

 

 

 


* článek je smyšlený. Jakákoliv podobnost s osobami žijícími či hnijícími je čistě náhodná. Pokud někdo bere tento článek vážně, měla by mu být odebrána svéprávnost , neboť jeho inteligence hraničí s inteligencí opice po lobotomii a měl by být zbičován.

Přímý odkaz na tento článek: https://horrorcore.cz/ing-martin-pohl-aka-reznik-kandiduje-hrad/