Haades rozhovor – old

Haades mluví o Duševním Bankrotu a prozrazuje, jaké má rád drogy !

Vyzpovídali jsme Haadese, který momentálně pracuje na svém solovém CD Duševní Bankrot. Co se děje za oponou tohohle projektu ?

 

 

1. Čau Pse ! Před více než rokem vyšlo album Terror Crew – Za Hranicí Lidskosti. Změnilo se mezitím něco? Co tě inspirovalo k nahrání  solového projektu ?

Haades : Zdravim všechny magory a psycho lurvy!! Nezměnilo se v podstatě nic, sem furt ten samej napůl vyšinutej kretén balancující na pomezí šílenství a geniality. Jinak s myšlenkou udělat sólo album sem koketoval už delší dobu, přestože miluju ty věci co děláme jako Terror Crew, tak v kapele je to vžycky o kompromisech a já prostě cejtil potřebu udělat něco čistě sám za sebe a podle sebe, tak sem to udělal.

 

 

2. Název CD napovídá , že se jedná o depresivní záležitost. Bude deska tematicky zaměřená?

Haades : Představ si, že se v tvý hlavě odehrává neustálej vnitřní boj mezi dvěma různejma osobnostma. Jedna si chce dělat co chce, má se za boha, fetuje, chlastá, dělá bordel a všechny má totálně v píči. Ta druhá si uvědomuje, že to asi neni úpně v pořádku ale nemá páky s tim něco udělat, je z toho v depresích a nenávidí se za to všechno. A to je v podstatě koncept celýho alba.

 

 

3. Na kolik hostů se můžeme těsit?

Haades : Jelikož je koncept desky takovej jakej je, přišlo mi nesmyslný si tam zvát třeba někoho ze zahraničí, nebo lidi, který osobně neznam. Proto tam jako hosty mam jenom Doupa, Řezníka a Desáda, prostě lidi, s kterejma se stýkám i v osobnim životě.

 

 

4. Jací producenti s tebou spolupracovali?

Haades : Produkce je celkem pestrá, nejvíc beatů tam má týpek co si řiká Mortem, pak samozřejmě Czmelák, je tam jedna petelice vod (d)Rogora, něco od PhoeniCze, Michigena, Danteze a Zneim Honora, to by mělo bejt všechno, snad sem na někoho nezapomněl…

 

 

5. Byly při nahrávání nějake potíže, nebo vše proběhlo v pořádku ?

Haades : Všechno v chillu, krásně to odsejpalo, většinu věcí sem nahrál na první dobrou a ani z nikoho z hostů sem nemusel 3 roky páčit sloku, šlo to hladce.

 

 

6. Kdo pracuje na coveru ? V jakém bude stylu ?

Haades : Cover zrovna řešíme s Arbem, máme už jakoby hrubou představu jak by to asi mělo vypadat ale detaily teprv ladíme..

 

 

7. Prozradíš nám názvy skladeb?

Tracklist brzo zveřejnim! Ještě to musim dotunit, poslední track co sem napsal se mi uplně nezdá, tak ještě vymejšlim co s tim.

 

1. Duševní Bankrot (intro) – prod. Mortem

2. Drogy on My Mind – prod. PhoeniCz

3. Bloudim – prod. Zneim Honor

4. Dead Bodies Everywhere – prod. Czmelak

5. Tekutý Zlo 2 (feat. Desade) – prod. Michigen

6. President Evil – prod. Mortem

7. Gamble – prod. Michigen

8. Nikomu Nic (feat. Řezník) – prod. Mortem

9. Home Office – prod. Mortem

10. Nervozita, Agresivita – prod. Phoenicz

11. BBC (feat. Evil Dope) – prod. Rogor

12. Už nechci! (KoRn tribute) – prod. Dantez

13. Pulp Diction– prod. Czmelak

(Dodatecne pridano 26.9.)

 

 

 

8. Budeš se na albu držet jen horrorcoru?

Haades : Těžko říct, já vo tom takhle vůbec nepřemejšlim, je v tom prostě nejaká moje osobní výpověď, misty dost temná a prvky horroru tam určitě sou taky ale nechci to škatulkovat. Ať si to každej poslechne a zařadí si to sám.

 

 

 

9. Jsou tvé skladby inspirovány i skutečností, nebo je to vše tva fantazie ?

Haades : Když nepočítám tracky, kde běham s kalachem po koncertech a střílim rapery do hlav, tak většina věcí o kterejch na tý desce mluvim víceméně vychází z reálu. A vlastně i ten kalach je real, resp. ta nenávist v tom obsažená.

 

 

 

10. Dočkáme se od tebe jeste nějakých politicky zaměřených skladeb, jako je NWO ?

Haades : To určitě ne, k tomu sem řek svoje a nehodlam se k tomu vracet. Stejně s tim nikdo nic neudělá a já nechci svojí hudbou ani nikoho spasit ani nikomu ukazovat správnou cestu, řikat lidem co je dobrý a co ne, mrdat! nejsem zasranej Revolta! lidi sou mi u prdele, ať všichni zkápnou!

 

 

 

11. Vyjde v budoucnu ještě nějaké Terror Crew CD ?

Haades : Tak o tom vůbec nepochybuj, jakmile skončí ten frmol okolo mý desky, začnem na tom s Doupem makat! Příští rok opět zavládne Terror!

 

 

 

12. Řekni svým fanouškům, jak tedˇ v létě trávíš volnej čas ?

Haades : Fetuju a dělam hudbu, tim zkurvenym albem sem se o celý léto okrad!

 

 

 

13. Je o tobě známo, ze jsi vášnivý milovnik burgeru. Jakej máš nejradši? Máš oblíbené restaurace ?

Haades : Nejradši mam domácí burgry strýčka Haadese, koupit kvalitní maso a sám si všechno vypimpit přesně podle sebe, tomu se nic nevyrovná! Z restaurací určitě vládne The Tavern v Praze u Riegráčů, tam sem málem umřel blahem!

 

 

 

14. Jakej je tvůj oblibenej chlast a drogy ?

Haades : U drog záleží co si zrovna situace žádá, když chci dát relax hulim skéro, když se chci nakopnout šňupu meth, atd.. Z chlastu u mě momentálně asi vede hruškovice, ale kvalitnim rumem, vodkou, becherem a vlastně čimkoliv kromě puškynů a podobnejch sladkejch mrdek rozhodně nepohrdnu, perte to do mě!

 

 

 

15. Diky za rozhovor! Na závěr ti nechám volnej prostor k vyjadřeni. Chceš někomu něco vzkázat, poděkovat, vyfuckovat?

Haades : Díky všem co za mnou stojej, svojí holce, všem fans, ZNK homies a všem ostatním felákům! Ste nejvíc! Tobě dík za prostor pro mý kecy. V září čekejte nabitou desku a klip! DUŠEVNÍ BANKROT bitch! Doufam že vám z toho všem mrdne! Zatim piss

 

 

Zverejnene tracky

 

Haades – President Evil (Prod. Mortem)

http://youtu.be/lait7pL8aqc

 

Haades – Nikomu Nic feat. Řezník (prod. Mortem)

 http://youtu.be/T0wMnWaoHTs

 

(Dodatecne pridano 26.9.)

 

 

 

 

Autor rozhovoru : Vyvrhell

Přímý odkaz na tento článek: https://horrorcore.cz/haades-rozhovor-old/