«

»

Print this Příspěvek

HorrorCore Statistiky 2017
 • Rozhodli jsme se jednou ročně dělat menší statistiku postupů na Facebooku.

  Vybrali jsem základní interprety a skupiny…

  Nejvíce lidí má Řezník a to víc jak 88.000! Následuje Sodoma Gomora a DeSade. Takže jsme se do první trojky neumístili 🙁 ou…

  Nejvíce se mluví o stránce HorroCore.cz a to více jak 2.000 lidí, hned v závěsu je Řezníkova stránka s více jak 1.200 lidma a třetí je Sodoma Gomora s více jak 300.

  Hodně zajímavý jsou i samotný grafy, kde je vidět celkovej zájem a opad při nahození a aktivitě stránek. Nejhůře dopadl Destroy, který na to posledních několik měsíců sere a mluví o jeho stránce pouhý jeden člověk, pravděpodobně on sám… Velkej nárust má Rasputin, kterej předběhl Kranga a stránka El Maróna, která jde taky vzhůru. A samozřejmně Hewitt, kterej se tlačí nahoru jak Kulinskýho péro u školky. A za zmínku stojí i Poslové zla a náš oblíbenec Maik-Eru, o kterých určitě brzo uslyšíte víc 🙂 Mrzí nás Horror Avantgarda o které není poslední dobou moc slyšet.

  A jako bonus, kterej se nepočítá, je uvedenej Sick Sack, stránku kterou před necelým měsícem facebook smazal u překročení 6.000 sledujících za větrníky přátelství a přesto je zpět a má už skoro 1.500 lajků a mluví o něm skoro 5.000 lidí!  

  Fuck off moralisti 🙂

  -by TORQUE666


  ŘEZNÍK

   

  SODOMA GOMORA

  DESADE

  HORRORCORE.CZ

  MASOVÝ WRAZI

  HAADES

  EVIL DOPE

  EL MARÓN

  RASPUTIN

  MOZEK KRANG

  DESTROYHEWITTDEAD TEAMPSYCHOTIC

  HORROR AVANTGARDA

  MAIK-ERUPOSLOVÉ ZLA


  bonus:

  Sick Sack

   

  Permanent link to this article: http://horrorcore.cz/horrorcore-statistiky-2017/

  error: Nevykrádej žide!